به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

بهترین زمان سفر به بورگونی

بهترین زمان سفر به بورگونی

بهترین زمان سفر به بورگونی از نظر آب و هوا را می توان فصل بهار و پاییز دانست اما چنانچه به فستیوال ها اهمیت به ویژه ای قائل هستید باید بگوییم که فصل تابستان بیشترین فستیوال ها را به خود اختصاص داده است. در ادامه توضیحات بیشتری جهت سفر به بورگونی ارائه کرده ایم:

بهترین زمان سفر به بورگونی در کشور فرانسه طبیعتاً زمانی خواهد بود که بارش کم بوده و آب و هوای معتدلی داشته باشد. بهترین زمان سفر به بورگونی بین ماه های سپتامبر تا نوامبر می باشد که هوا کمی سرد می باشد اما به دلیل زیبائی پاییز و پیاده روی بر روی برگ درختان لذت بخش خواهد بود. زمستان در بورگونی سرد خواهد بود و بارش در آن بیشتر از دیگر فصول می باشد به همین دلیل میزان گردشگران در این فصل به شکل چشمگیری کاهش پیدا می کند. همچنین بهترین زمان سفر به بورگونی را می توان فصل بهار دانست که درختان گل داشته و زیبائی منحصر به فردی خواهند داشت همچنین بارش در این فصل کمتر می باشد و آب و هوای آن نیز بسیار مناسب خواهد بود. اما مناطق مختلف ناحیه بورگونی در هر فصل آب و هوای متفاوتی خواهند داشت و قبل از سفر بهتر است آب و هوای منطقه مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید.

ماه های سپتامبر تا نوامبر

در این فصول کاهش چشمگیر گردشگران را شاهد هستیم چرا که آب و هوای این ماه ها بسیار گرم می باشد و اقامت در آن به سختی امکان پذیر خواهد بود. همچنین از نظر زیبایی تاکستان ها و مزارع نیز نمی توان استفاده نمود چرا که در این فصول انگور تاکستان ها برداشت شده و شالیزار ها عاری از هرگونه گیاه خواهد بود. اما از نظر فستیوال ها می توان سپتامبر تا نوامبر را از بهترین زمان سفر به بورگونی به شمار آورد. در اواخر نوامبر متخصصان و خبرنگاران و دوستداران شراب در آخرین روز یکشنبه نوامبر دور هم جمع می شوند که این جشن یکی از بهترین جشن های بورگونی به حساب می آید. چرا که بورگونی تولید کننده معروف ترین شراب می باشد و شهرت بسیاری در این زمینه کسب نموده است.

ماه های سپتامبر تا نوامبر

ماه های سپتامبر تا نوامبر

ماه های دسامبر تا فوریه

دسامبر تا فوریه سردترین ماه های بورگونی را تشکیل می دهند و از نظر آب و هوا نمی توان این فصل را مناسب سفر دانست اما برخی به دلیل بارش برف و لذت بردن از فضای خلوت شهر این فصل را برای گردش انتخاب می کنند که در میزان هزینه ها نیز صرفه جویی چشمگیری خواهد داشت. هر ساله در ناحیه بورگونی مراسمی به عنوان افتتاحیه درخت کریسمس برگزار می شود که جهت به نمایش در آوردن فرهنگ و میراث موروان می باشد که سبب جلب توجه بسیاری از گردشگران می شود. در تعطیلات آخر سال شهر های بورگونی به شادی می پردازند و شاهد جشن شادی در خیابان ها و اماکن شهر خواهید بود و از خود با چای های گرم و غذاهای برنج پخته شده پذیرایی می کنند. تماشای این جشن بسیار لذت بخش خواهد بود چرا که تمامی مردم در این روز به صورت آزاد بوده و هیچ مشغله فکری نخواهند داشت.

ماه های دسامبر تا فوریه

ماه های دسامبر تا فوریه

ماه های مارس تا می

این فصل بهترین زمان برای سفر به بورگونی خواهد بود چرا که دمای هوا بسیار مناسب بوده و درختان و شالیزار ها شکل زیبایی به خود می گیرند. اما باید در نظر داشته باشید که در فصل بهار بورگونی پربارش خواهد بود پس باید تجهیزات لازم را به همراه داشته باشید. هر ساله در پایان ماه مارس، تولید کنندگان، بازیگران و نویسندگان رمان های کارآگاهی در جشنواره فیلم های کارگردان جشنواره فیلم دوبله در بوئن دور هم جمع می شوند که از نمایش بهترین فیلم ها در این ژانر و همچنین مسابقات لذت ببرند. در این مراسم ۵ روزه مرور کلی از فیلم های قدیمی و به روز می شود که توجه بسیاری را به خود جلب می نماید. هر ساله در ماه می در شهر دیژون نمایشگاهی برپا می شود که مبلمان و وسایل عتیقه را به نمایش در می آورند که امکان خرید آن نیز وجود خواهد داشت و از جمله بزرگترین نمایشگاه های فرانسه به شمار می رود.

ماه های مارس تا می

ماه های مارس تا می

ماه های ژوئن تا آگوست

فصل تابستان گرمترین فصل بورگونی خواهد بود که میزان گردشگران به شکل چشمگیری کاهش پیدا می کند اما شراب خوری ها و رستوران ها بیشتر از دیگر مراکز مورد توجه قرار می گیرند اما اماکنی جهت استراحت گردشگران در نظر گرفته شده اند که می توانید از این اماکن لذت ببرید. همچنین فستیوال های تابستانی سبب جذب گردشگران بسیاری گشته است که از جمله فستیوال های فصل تابستان می توان به فستیوال هنر آن اشاره نمود که تمامی عوامل هنری در آن به نمایش در می آید همچنین موسیقی آکری جشنواره ای در بورگونی برگزار می نماید که استفاده از آن قطعا لذت بخش خواهد بود.

ماه های ژوئن تا آگوست

ماه های ژوئن تا آگوست

بهترین زمان سفر به بورگونی از نظر فستیوال ها

از نظر فستیوال ها می توان فصل بهار و تابستان را مناسب دانست چرا که هم شاهد برگزاری مراسم شادی و مذهبی بسیاری در این فصول هستیم و هم فستیوال های بسیاری در این فصول ارائه می شوند. اما فصل تابستان فصلی است که بیشترین فستیوال ها را به خود اختصاص داده است و می توان از نظر فستیوال بهترین زمان سفر به بورگونی را فصل تابستان دانست چرا که فستیوال فرهنگ و هنر که در ماه آگوست برگزار می شود بهترین فستیوال سالانه بورگونی به حساب می آید. به همین دلیل سفر در تابستان به بورگونی نیز لذت خاص خود را خواهد داشت.

بهترین زمان سفر به بورگونی از نظر فستیوال ها

بهترین زمان سفر به بورگونی از نظر فستیوال ها

بهترین زمان سفر به بورگونی از نظر هزینه

کسانی که دنبال بهترین زمان سفر به بورگونی از نظر میزان هزینه می گردد باید بدانند که باید فصولی را باید انتخاب نمایند که گردشگران کمی تمایل به سفر در آن برهه زمانی را دارند در همین راستا می توان گفت فصول تابستان و زمستان بهترین انتخاب برایتان خواهد بود چرا که تمامی هزینه ها در این فصول کاهش چشمگیری پیدا می کنند. بلیط سفر به بورگونی را با قیمتی حتی کمتر از نصف می توانید خریداری نمایید که هزینه های اقامت در هتل نیز کاهش چشمگیری خواهد داشت. فصول پرگردشگری بورگونی سبب می شوند که همه لوازم از جمله پوشاک و خوراک نیز در این منطقه افزایش یابد پس انتخاب فصل های کم گردشگری برایتان مناسب خواهد بود. چرا که فصل زمستان سرد بوده و فصل تابستان بسیار گرم خواهد بود اما باید تجهیزات مورد نیاز را به همراه داشته باشید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3٫00
Loading...
۰۶ آذر ۱۳۹۷

جمعیت مارسی همانطور که گفته شد شهر مارسی دومین شهر پرجمعیت فرانسه می باشد. جمعیت مارسی بیش از ۸۵۰.۰۰۰ نفر می باشد. جمعیت مارسی متشکل از افرادی خون گرم و ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

پارک های بوردو اگر می خواهید تجربه ی قدم زدن در یک مکان زیبا و سرسبز را داشته باشید، مطمئناً پارک های بوردو و تفریح در بوردو  یکی از مکان هایی است ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۶ مهر ۱۳۹۷

لادفانس پاریس همانطور که می دانید یکی از خیابان های معروف شهر پاریس خیابان شانزه لیزه است که در امتداد این خیابان محله ای وجود دارد که به محله لادفانس ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!