به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...

جمعیت بورگونی

جمعیت بورگونی به دلیل وجود شالیزارهای فراوان و همچنین آب و هوای مناسب این ناحیه روز به روز رو به افزایش می باشد. جمعیت بورگونی از ۴۱۱ نفر به بیش از ۴.۰۰۰.۰۰۰ نفر رسیده است که این امر اهمیت این ناحیه را نمایان می کند. جمعیت بورگونی از آداب و رسوم کشور فرانسه پیروی می نمایند و امکان انتخاب هرگونه مذهبی برای مردم آن وجود دارد به همین سبب تفاوت فرقه بسیاری در این منطقه شاهد خواهیم بود.
ناحیه بورگونی در ابتدای پیدایش منطقه ای با سرزمینی با ارزش بود که به دست ۴۱۱ ترسایی که از مقابله در برابر روم زنده مانده بودند جان گرفت. جمعیت ناحیه بورگونی در سرشماری ۲۰۰۶ در حدود ۱,۷۰۰,۰۰۰ نفر بوده است  اما به دلیل مطلوب بودن آب و هوای این منطقه و همچنین وجود کسب و کارهای مناسب جمعیت آن رو به افزایش می باشد، چنانچه در سرشماری سال ۲۰۱۰ تعداد سکنه این ناحیه به ۳,۲۰۰,۰۰۰ نفر رسیده بود و امروزه این تعداد را بیش از ۴.۰۰۰.۰۰۰ نفر حدس می زنند.
جمعیت بورگونی را روز به روز در حال افزایش می بینیم و وجود فضای خالی اطراف شهر باعث بوجود نیامدن هیچ گونه نگرانی در برابر افزایش جمعیت این منطقه شده است. مردم این منطقه اهمیت بسیاری به فرزند می دهند و به همین سبب فرزندان بسیاری در خانه آنها مشاهده خواهید کرد. بیشتر جمعیت شهر بورگونی را زنان تشکیل می دهند و تعداد زنان در این منطقه بیش از مردان می باشد.
جمعیت بورگونی

جمعیت بورگونی

دلیل افزایش جمعیت بورگونی

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد جمعیت بورگونی روز به روز در حال افزایش می باشد و عامل تاثیرگذار در افزایش جمعیت این ناحیه آب و هوای مناسب این ناحیه و همچنین وجود کسب و کارهای بسیار در آن می باشد. وجود درآمد از طریق انجام کارهای طبیعی در این ناحیه بسیار مرسوم است چرا که سرزمین وسیع آن این امکان را فراهم می کند که بتوان در جای جای آن به زراعت پرداخت و کسب و کار خوبی را پیش گرفت.
از دیگر دلایل افزایش جمعیت این ناحیه وجود مردمان خوب و غریبه پسند در آن می باشد. همچنین وجود مراکز گردشگری فراوان در این ناحیه و درآمد از طریق گردشگران این ناحیه سبب کوچ مردم بسیاری به این ناحیه شده است چرا که می توانند انواع وسایل محلی که می توان از خود این ناحیه بدست آورد را به فروش بگذارند. از دیگر دلایل افزایش جمعیت می توان میل به داشتن فرزند بیشتر مردم این ناحیه اشاره کرد که بیشتر خانوارهای این منطقه را می توان پرجمعیت در نظر گرفت.
دلیل افزایش جمعیت بورگونی

دلیل افزایش جمعیت بورگونی

تغذیه جمعیت بورگونی

ناحیه بورگونی به دلیل وجود شالیزارهای فراوان مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. ناحیه بورگونی غذاهایی خوشمزه و محلی فوق العاده ای دارد که تمامی اقلام غذایی جمعیت این شهر را خود آنها به دست می آورند و غذاهای محلی این ناحیه به دلیل خوشمزه و تازه بودن مورد پسند قرار می گیرد. معروف ترین غذای محلی جمعیت این ناحیه جوجه ای است که همراه با بوف محلی بورگونی تهیه می شود.
همچنین غذاهای گیاهی بسیاری از این ناحیه بدست می آید به همین سبب غذاهای گیاهی از بهترین غذاهای این ناحیه به حساب می آید. جمعیت بورگونی برای خورد و خوراک اهمیت فراوانی قائل هستند، در همین راستا رستوران ها و غذاخوری های فراوانی در سطح بورگونی آماده خدمات رسانی به مردم می باشند اما مردم بورگونی معمولا پخت و پز را در خانه خود انجام می دهند و غذای خانگی خود را میل می کنند.
تغذیه جمعیت بورگونی

تغذیه جمعیت بورگونی

آداب و رسوم جمعیت بورگونی

جمعیت ناحیه بورگونی به دلیل داشتن مراسم خاص معروف هستند و در روزهایی از سال به شادی می پردازند. یکی از مهمترین مراسم بورگونی ها روز سال جدید خواهد بود. همچنین جمعیت بورگونی نسبت به کشور خود تعصب دارند که در صورت هرگونه توهین به کشور واکنش نشان می دهند. جمعیت بورگونی برای پوشش و پوشاک خود اهمیت بسیاری قائل هستند و زیبایی ظاهری از جمله مواردی است که از جمعیت این ناحیه شاهد خواهید بود.
جمعیت بورگونی یکدیگر را به اسم برادر خطاب می کنند و پیمان برادری بین مردم اصیل این ناحیه وجود دارد به همین سبب با یکدیگر با خوشی برخورد می کنند و همیشه آنان را خوش رو خواهید دید. جشن روز باستیل از جمله مراسم معروف مردم این ناحیه می باشد که تعطیل رسمی است و مردم بورگونی به شادی می پردازند. همچنین روز ارتش نیز از دیگر مراسمات حائز اهمیت مردم این ناحیه می باشد.
آداب و رسوم جمعیت بورگونی

آداب و رسوم جمعیت بورگونی

مذاهب جمعیت بورگونی

مردم بورگونی همانطور که در بخش اول به آن اشاره شد از فرقه های مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام مذاهب خود را دارند. کشور فرانسه انتخاب دین را آزاد نموده است و هر فردی امکان تبعیت از دین خود را خواهد داشت. مذهب کاتولیک در این ناحیه بسیار مرسوم می باشد و بسیاری از مردم این ناحیه از آیین کاتولیک پیروی می کنند. دیگر مذهب مرسوم در این ناحیه اسلام می باشد که مردم بسیاری را در برمی گیرد. از دیگر مذاهب جمعیت بورگونی می توان به یهودیت اشاره کرد که البته تعداد معدودی از مردم بورگونی از این آیین تبعیت می کنند.  مراکز عبادت بسیاری در این ناحیه وجود دارد که همگان امکان مراجعه به این مراکز را خواهند داشت و هیچ دخالتی در نوع دین جمعیت در این ناحیه صورت نمی گیرد و هر فرد اعتقادات خود را پیش می گیرد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۰۳ آبان ۱۳۹۷

موزه های رایگان پاریس شهر پاریس نه تنها مقصدی مناسب برای گردشگری می باشد بلکه افراد می توانند با سفر به این کشور از موزه های رایگان پاریس نیز دیدن ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۱۳ آبان ۱۳۹۷

دیدنی‌ های نیس کشور فرانسه یکی از مهمترین مقاصد گردشگران و توریست ها است که در این کشور دیدنی های نیس افراد را شگفت زده می کند؛ از اینرو اگر ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۰۵ آذر ۱۳۹۷

درباره مارسی این متن درباره مارسی، یکی از شهرهای مهم کشور فرانسه می باشد. امکانات رفاهی و جاذبه های گردشگری زیادی در این شهر اروپایی دیده می شود. اگر تمایل ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!