به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

رستوران های ارزان بورگونی

رستوران های ارزان بورگونی

بورگونی یکی از شهر های فرانسه می باشد که گشت و گذار در آن خالی از لطف نیست. این شهر به غذا های خوش طعم و متنوع خود معروف می باشد که گردشگران می توانند از آنها در رستوران های ارزان بورگونی استفاده کنند. این شهر مناطق گردشگری و تاریخی زیادی دارد که این شهر را به یک شهر گردشگری زیبا و چشم نواز تبدیل کرده است. یکی دیگر از مواردی که این شهر را معروف کرده است داشتن شراب های ناب است.

شهر بورگونی

بورگونی اسم ناحیه ای از فرانسه می باشد. که اگر به ریشه آن توجه کنیم درمیابیم که پیداش آن به سیاه های ترسایی مرتبط است. ترسایی ها پس از اینکه علیه کشور روم اقدام کردند و نتوانستند در برابر روم موفق شوند. پس از اینکه از رودخانه گذر کردند، در آن منطقه اسکان یافتند. بعد از چندی این بخش به کشور فرانسه پیوست. بورگونی در واقع پر از شالیزار ها و مناطق گردشگری چشم نواز می باشد که باعث جذب بسیاری از گردشگران می شود. با وجود اینکه این شهر یکی از شهر های تاریخی فرانسه می باشد ولی با این حال پیشرفت چشمگیری داشته و امروزه با فناوری های زیادی سرو کار دارد. چنانچه به دنبال گشت و گذار در سرزمینی شگفت انگیز هستید این شهر گزینه خوبی به شمار می رود.

رستوران های ارزان بورگونی

رستوران های ارزان بورگونی

بخش های شهری بورگونی

بورگونی از ۴ شهرستان تشکیل شده است. در هر کدام از این شهرستان ها می توانید محصولاتی را بیابید که مخصوص خود شهرستان می باشد. گردشگران می توانند از این محصولات به عنوان سوغاتی استفاده کنند. این شهر مکان گردشگری زیبایی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود. ۴ شهرستان این شهر با نام های کوت دور، ساونت لویره، نیوره و یون می باشند و مرکز شهر های آن به ترتیب دیژون، ماکون، نورس و اوسر است. شهر کوت دور با شراب های نابی که دارد معروف می باشد. ولی اگر بخواهیم کلی شهر را بررسی کنیم این شهر در فرانسه به داشتن شراب های ناب معروف می باشند و اکثر گردشگران خارجی به همین منظور به این شهر از فرانسه مسافرت می کنند.

بخش های شهری بورگونی

بخش های شهری بورگونی

جمعیت بورگونی

این ناحیه از زمان پیدایش تاکنون افزایش جمعیت زیادی را شاهد بوده است. جمعیت این شهر از فرانسه با توجه به آماری که در سرشماری سال ۲۰۰۶ به دست رسید غالب بر ۱۷۰۰۰۰۰ نفر بوده است و بعد از ۴ سال در سال ۲۰۱۰ به بیش از ۳۲۰۰۰۰۰ نفر رسید. هم اکنون بعد از گذشت چند سال به ۴ میلیون نفر رسیده است. با توجه به آمار های بیان شده مشاهده می شود که این افزایش جمعیت بسیار بالا می باشد. این افزایش جمعیت بی دلیل نمی باشد و یک دلیل بسیار محکم دارد و آن این است که آب هوای بورگونی به دلیل شالیزارهایی که در آن وجود دارد بسیار مطلوب می باشد.

فرهنگ بورگونی

فرهنگ مردم بورگونی می توان گفت که در ابتدا به داشتن غذا های خوشمزه و بسیار خاص معروف هستند. چرا که تمامی اقلام آشپزی را می توان به راحتی در جاهای مختلف این شهر یافت. مردم این شهر بسیار مهمان نواز و مهربان می باشند و گردشگران در این شهر احساس غربت نمی کنند. گفته شد که این شهر به غذاهای عالی که دارد معروف است به همین دلیل دارای رستوران های فراوانی می باشد. رستوران های بورگونی همه جوره می باشند از رستوران های گران قیمت گرفته تا رستوران های ارزان بورگونی که با توجه به قیمت آن کیفیت بالایی نیز دارند و اکثر گردشگرانی که به دنبال سفر اقتصادی هستند از این رستوران های ارزان بورگونی دیدن می کنند و برای صرف غذا از آنها استفاده می کنند.

فرهنگ بورگونی

فرهنگ بورگونی

جاذبه های بورگونی

همانطور که گفته شهر بورگونی در فرانسه یکی از شهرهای گردشگری می باشد از همین رو دارای مناطق گردشگری زیبایی می باشد. در این شهر موزه ها و کلیساهایی وجود دارد که قدمت آنها به سال ها قبل می رسد به همین دلیل دیدن آنها یکی از واجبات است. در این شهر علاوه بر داشتن مکان های تاریخی، مناظر طبیعی بسیار دیدنی نیز دارد که می توان به شالیزارهای این شهر به عنوان یکی از مناظر طبیعی اشاره نمود. همانطور که در مطالب قبلی گفته شد این شهر دارای رستوران های زیادی می باشد که می توان گفت این رستوران ها نیز جزئی از مکان های گردشگری بورگونی به شمار می آیند. رستوران های ارزان بورگونی با وجود کیفیت بالا مکان های زیبایی واسه تماشا نیز می باشند.

جاذبه های بورگونی

جاذبه های بورگونی

رستوران های ارزان بورگونی

در شهر بورگونی رستوران های زیادی وجود دارد که ما در این بخش به رستوران های ارزان بورگونی اشاره می کنیم این رستوران ها از رستوران های یک ستاره شروع می شود تا سه ستاره پیش می رود. این رستوران ها با توجه به سطحی که دارند متفاوت می باشند برای مثال در رستوران های ارزان یک ستاره که سطح آنها کمی پایین تر می باشد به معماری و طراحی داخلی توجه کمی شده است بر خلاف رستوران های ارزان بورگونی دو ستاره و سه ستاره. گردشگران برای اینکه از سفر خود لذت ببرند بیشتر به دنبال جایی هستند که با وجود قیمت کم کیفیت خوبی را ارائه بدهند. این دسته از گردشگران می توانند از رستوران های ارزان بورگونی استفاده کنند. رستوران های ارزان بورگونی با وجود قیمت کم برای غذا ها و سرویس ارائه شده کیفیت بالایی را ارائه میکند. ما رستوران های ارزان بورگونی را برای صرف غذا به گردشگران پیشنهاد می کنیم.

رستوران های ارزان بورگونی

رستوران های ارزان بورگونی

موزه ها و کلیسا های بورگونی

در هر کشوری چندین موزه وجود دارد که بیانگر تاریخ کشور و قدمت آن می باشد. در کشور فرانسه نیز چندین موزه وجود دارد که تعدادی از آنها در این شهر قرار گرفته اند. موزه هنر بورگونی یکی از مهم ترین موزه های شهر و همینطور کشور فرانسه به شمار می رود زیرا بسیاری از آثار هنرمندان مطرح فرانسه و همچنین آثار بسیار زیبا و با ارزشی از کشور مصر نیز در این موزه نگهداری می شوند. موزه زندگی در شهر بورگونی که می توان گفت در حدود قرن ۱۸ تا ۲۰ میلادی ساخته شده است نشانگر فرهنگ مردم فرانسه و همچنین طرز لباس پوشیدن از گذشته تاکنون و همچنین نوع خوراک مردم می باشد. موزه ماگنین یکی دیگر از موزه های فرانسه در شهر بورگونی می باشد که بسیاری از آثار هنری نیز در این موزه قرار داده شده است. می توان گفت کلیسا ها نیز یکی از مناطق گردشگری این شهر همچون موزه ها می باشد. کلیسای بانوی ما یکی از مهمترین کلیسا های این شهر به شمار می رود که ساخت آن حدود ۲۰ سال طول کشیده است و دیدن آن خالی از لطف نیست. کلیسای سنت بلیز یکی دیگر از کلیسا های مشهور این شهر می باشد که نمونه ای از معماری قدیم به شمار می رود.

موزه ها و کلیسا های بورگونی

موزه ها و کلیسا های بورگونی

هتل های بورگونی

هتل و مکانی برای اقامت یکی از مهمترین بخش مسافرت می باشد که باید با توجه به مسائلی مانند هزینه، محل اقامت و موقعیت جغرافیایی آن انتخاب نمود. در شهر بورگونی هتل های بزرگی وجود دارد که خدمات زیادی را به گردشگران ارائه می کند. از سری هتل های شهر بورگونی می توان هتل های له چپ، له ریچه بورگ، لس اورسولینی، لس جاردینس ده لوئیس، کارپ دیم … را نام برد که بهترین خدمات را برای گردشگران گرامی آماده می کنند. هتل های شهر بورگونی را می توان به راحتی رزرو کرد و قیمت های آنها به گونه ای است که برای هر شخصی با هر مقدار هزینه مناسب می باشد. از لحاظ پذیرایی و سرو غذا هم انتخاب با گردشگر می باشد گردشگران می توانند از رستوران های داخلی هتل ها استفاده کنند یا اینکه از رستوران های ارزان بورگونی استفاده کنند.

هتل های بورگونی

هتل های بورگونی

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

درباره بورگونی ناحیه بورگونی فرانسه ناحیه ای دیدنی در فرانسه می باشد که به دلیل داشتن شالیزارهای طبیعی و مناطق تاریخی فراوان از قبیل کاخ ها و کلیسا ها و ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

غذاهای بورگونی شهر بورگونی یکی از تاریخی ترین و قدیمی ترین شهرهای فرانسه می باشد این شهر با غذاهای بی نظیر و خوش طعمش معروف می باشد از غذاهای بورگونی ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۰ آذر ۱۳۹۷

آب و هوای مارسی  در هر یک از فصول سال شهر مارسی دارای دمای بسیار متغیری خواهد بود. شما می توانید هر چهار فصل متفاوت را در این شهر تجربه ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!