به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

فرهنگ مردم بورگونی

فرهنگ مردم بورگونی

فرهنگ مردم بورگونی بدین صورت استت که آن ها مردمی خوش رفتار و مهمان نواز می باشند که سفر به بورگونی را لذت بخش تر خواهند کرد. طرز پوشش مردم ناحیه بورگونی شیک و مدرن می باشد. در ناحیه بورگونی شاهد مذاهب گوناگونی خواهید بود چرا که کشور فرانسه انتخاب دین و همجنین چند آیینی را مجاز اعلام کرده که در ادامه توضیحات بیشتری از این قبیل ارائه شده است:

مردم ناحیه بورگونی مردمی مهربان و صمیمی هستند که به دلیل پیمان برادری بینشان به یکدیگر بسیار احترام می گذارند. سرزمین بورگونی از چیره شدن ترسایی ها بر این منطقه به وجود آمده است که از جنگ با روم جان سالم به در برده بودند. بورگونی در حال حاضر بیش از ۴ میلیون نفر دارد که ۴۱۱ ترسایی آن را آباد و به سرزمین امروزی تبدیل کرده اند. به همین منظور و به دلیل احترام به آداب و رسوم ترسایی ها هر ساله مراسم گوناگونی در این ناحیه برگزار می شود. زبان اصلی مردم بورگونی زبان بورگاندی هم اسم با سرزمینشان می باشد اما به دلیل تسلط کامل این منطقه توسط فرانسه به زبان فرانسوی آشنایی کامل دارند و در بسیاری موارد شاهد حرف زدنشان با زبان فرانسوی بوده ایم. این ناحیه منطقه ای تمیز و سرشار از شالیزار های کشت می باشد که مردم در آن به کسب و کارشان می پردازند و سالیانه درآمد خوبی از این طریق بدست می آورند.

فرهنگ مردم بورگونی

فرهنگ مردم بورگونی

فرهنگ تغذیه ای بورگونی

تغذیه یکی از موارد قابل توجه مردم ناحیه بورگونی می باشد در همین جهت غذا های مخصوصی برای تغذیه خود در نظر گرفته اند. وجود شالیزار های متعدد در این ناحیه برنج و گندم را هم ارزان نموده و هم کیفیت آن وصف برانگیز خواهد بود. فرهنگ مردم بورگونی به تازگی غذا اهمیت بالایی می دهد و غذاهایشان را از مواد اولیه تازه تهیه می نمایند به همین سبب غذاهایی لذیذ و خوشمزه از این منطقه شاهد بوده ایم. معروف ترین غذای محلی مردم بورگونی جوجه می باشد که آن را همراه با بوف و می مخصوص می پزند تا طعم لذیذ تری به آن ببخشند. همچنین به دلیل نزدیکی بورگونی به دریا بسیاری از غذاهای دریای نیز در این ناحیه سرو می شود. هر روزه شاهد خدمات رسانی تعداد بسیاری رستوران در سطح ناحیه بورگونی هستیم و مردم از این رستوران ها بسیار استقبال می نمایند و همه مردم ناحیه بورگونی معمولا حداقل ۲ وعده غذایی در هفته را در رستوران ها سرو می نمایند.

فرهنگ تغذیه ای بورگونی

فرهنگ تغذیه ای بورگونی

آداب و رسوم مردم بورگونی

آداب و رسوم و فرهنگ مردم بورگونی از ویژه ترین موارد قابل توجه آنهاست. با اینکه در بخش اول به ۴۱۱ ترسایی اشاره شد اما نباید فکر کنید ناحیه بورگونی سرزمینی آباد نیست بلکه ناحیه بورگونی ناحیه ای بسیار حائز اهمیت برای فرانسه بوده و مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است و اماکن مدرن از جمله بازار ها و هتل ها را در این ناحیه می توان مشاهده کرد. فرهنگ مردم بورگونی تمامی آداب و رسوم مربوط به کشور فرانسه را اجرا شامل می شود اما علاوه بر این آداب و رسوم روز بزرگداشتی برای ترسایی ها در نظر گرفته اند که معمولا در کلیسا ها مشغول به عبادت می شوند. فرهنگ مردم ناحیه بورگونی به گونه ای است که به چشم برادر به یکدیگر نگاه می کنند و هیچ کینه ای در آنها نخواهید دید. جشن روز باستیل تعطیل رسمی بوده و همگی به جشن و شادی مشغول می شوند و خیابان ها را تزئین و در آن به شادی می پردازند.

آداب و رسوم مردم بورگونی

آداب و رسوم مردم بورگونی

مذهب های مردم ناحیه بورگونی

مذهب و فرهنگ مردم بورگونی را نمی توان یک مورد گفت چرا که از فرقه های مختلف در این ناحیه دور هم جمع شده اند و آزادی مذهب در کشور فرانسه این امکان را فراهم نموده که همگی با خوشی در کنار هم زندگی نمایند. مذهب کاتولیک رایج ترین مذهب در بین مردم بورگونی می باشد که بسیاری از این مذهب پیروی می کنند. از دیگر مذهب های معروف بورگونی می توان به مذهب اسلام اشاره کرد و می توانید مردم مسلمان را نیز از فرقه های مختلف مسلمانی در بین مردم ناحیه بورگونی مشاهده نمایید. آیین یهودی نیز از دیگر آیین هایی است که برخی از مردم بورگونی از این آئین تبعیت می نمایند. مراکز بسیاری در بورگونی جهت عبادت فرقه های مختلف در نظر گرفته شده است که هر شخص می تواند متناسب با آئین خود کلیسا یا مسجد و… را انتخاب نموده و در آن مشغول عبادت شود.

مذهب های مردم ناحیه بورگونی

مذهب های مردم ناحیه بورگونی

نحوه پوشش مردم ناحیه بورگونی

لباس پوشیدن از مهم ترین عواملی است که مردم ناحیه بورگونی به آن توجه ویژه ای دارند و می توان این امر را یکی از نقاط قوت مردم آن دانست. برخی از مردم بورگونی که کسب و کار آنها شالیزار می باشد لباس های محلی می پوشند که نسبت به لباس های معمولی گشاد تر بوده و رنگ های خاصی نیز دارند که آنها را در حین کار استفاده می کنند. اما دیگر مردم این ناحیه به مد اهمیت بالایی می دهند و لباس هایی شیک و به روز استفاده می کنند و به این امر می توان از طریق مراجعه فراوان به مراکز فروش آن پی برد. برند های معروف اروپایی در ناحیه بورگونی نیز شعبه های فروش احداث نموده اند و خرید مردم بورگونی از این فروشگاه ها بیانگر مهم بودن پوشش برای آنهاست. مراکزی در ناحیه بورگونی در نظر گرفته شده است که گردشگران می توانند با مراجعه به این مراکز لباس های محلی بورگونی را تن کرده و عکس یادگاری بگیرند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۶ مهر ۱۳۹۷

اپرای پاریس تاریخ پر فراز و نشیب، غنای ادبی، هنری، تاریخ ادبیاتی سرشار و … واژه هایی است که می توان در وصف فرانسه و بالاخص پاریس استفاده کرد. شهری ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۹ آبان ۱۳۹۷

درباره کن برای بازدید از دیدنی های کن لازم است که مناسب ترین زمان راهی این شهر شوید. درباره کن می توان گفت شهر کن را می توان یکی از ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۰۳ بهمن ۱۳۹۷

بهترین زمان سفر به بورگونی بهترین زمان سفر به بورگونی از نظر آب و هوا را می توان فصل بهار و پاییز دانست اما چنانچه به فستیوال ها اهمیت به ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!