به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

برای ورود به کشور فرانسه جهت کارهای تجاری و یا حضور در نمایشگاه‌های مختلف، اخذ ویزای تجاری فرانسه یک امر ضروری است که می بایست به آن توجه نمایید. برای دریافت این ویزا باید مراحل مختلفی را طی کنید که در ادامه به آن ها بیشتر خواهیم پرداخت.

انواع مختلفی از ویزاها برای سفر به کشور فرانسه صادر می شود که یکی از مهم ترین آن ها ویزای تجاری فرانسه می باشد. این ویزا برای سفرهای کاری و تجاری به فرانسه صادر می شود که دارای شرایط و ویژگی های مختلفی است. در این مقاله سعی داریم در رابطه با این نوع ویزا اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

این ویزا برای اغلب کارمندان و افرادی که در شرکت های خصوصی و دولتی مشغول به کار هستند فرصت مناسبی است که سفری کاری به فرانسه که یک کشور اقتصادی است نمایند. این ویزا را می توانید از سفارت خانه فرانسه دریافت کنید. قبل از اخذ این ویزا می بایست به درخواست ویزای تجاری فرانسه اقدام کنید. درخواست این ویزا یکی از مراحل اخذ آن است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت. اگر قصد سفر کاری به این کشور را دارید توصیه می کنیم تا انتها همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه و معرفی وضعیت اقتصادی این کشور

برای دریافت ویزای تجاری فرانسه می بایست در ابتدا به معرفی کلی این کشور بپردازیم تا بتوانید اطلاعات مناسبی در این زمینه کسب کنید. این کشور از بزرگترین کشورهای اروپای غربی شناخته می شود که از نظر اقتصادی به پیشرفت عالی رسیده است. برای سفر تجاری به این کشور می توانید گزینه های مختلفی را مدنظر داشته باشید.

 فرصت های توسعه یافته بسیاری در این کشور وجود دارد که افراد می توانند از آن ها در سفر به فرانسه استفاده نمایند. سرمایه گذاری در این کشور می تواند دستاوردهای اقتصادی و تجاری بسیاری به همراه داشته باشد که با گرفتن ویزای تجاری فرانسه می توانید به آن ها دست یابید. برای دریافت این ویزا مدارک مختلفی را باید آماده و مراحل گوناگونی را باید طی کنید که در ادامه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت.

ویزای تجاری فرانسه و معرفی وضعیت اقتصادی این کشور

ویزای تجاری فرانسه و معرفی وضعیت اقتصادی این کشور

ویزای تجاری فرانسه و صنایع پیشرفته در این کشور

افراد بسیاری که با ویزای تجاری فرانسه به این کشور سفر می کنند صنایع مختلفی را هدف قرار می دهند تا بتوانند در آن ها به پیشرفت برسند. جالب است بدانید که اکثر سفرهایی که به این کشور انجام می شود در بعد تجاری است و بسیاری از تجار و سرمایه گذاران شرکت های خصوصی با این هدف وارد این کشور می شوند.

 از مهم ترین صنایعی که در فرانسه به پیشرفت قابل توجهی رسیده است می توان به هواپیما سازی اشاره کرد. ماشین آلات شیمیایی نیز در کشور فرانسه به پیشرفت های منحصر به فردی دست یافته است. فلز کاری از دیگر صنایعی است که بسیاری از افراد برای اطلاع از نحوه پیشرفت در آن با ویزای تجاری فرانسه به این کشور سفر می کنند.

ویزای تجاری فرانسه و صنایع پیشرفته در این کشور

ویزای تجاری فرانسه و صنایع پیشرفته در این کشور

ویزای تجاری فرانسه و سرمایه گذاری در این کشور

اگر قصد سرمایه گذاری در کشور فرانسه را دارید می توانید با دریافت ویزای تجاری فرانسه وارد این کشور اقتصادی شوید. جالب است بدانید که این کشور دارای رتبه بسیار مناسبی در زمینه اشتغال و اقتصاد در دنیاست. با اخذ ویزای تجاری این کشور قدم های خود را برای یک هدف بزرگ برداشته و خود را برای آینده ای روشن در زمینه اقتصاد آماده خواهید کرد.

 پیش از این که وارد تجارت و سرمایه گذاری در فرانسه شوید توصیه می کنیم به بررسی تمامی جوانب بپردازید. مشورت گرفتن از افراد زبده و با تجربه در این زمینه قبل از اخذ ویزای تجاری فرانسه می تواند کمک فراوانی به شما در پیشرفت اقتصادیتان نماید. قصد خود را برای سفر به فرانسه تعیین کرده و با دقت و توجه کافی گام هایتان را بردارید.

ویزای تجاری فرانسه و سرمایه گذاری در این کشور

ویزای تجاری فرانسه و سرمایه گذاری در این کشور

اهداف تجاری و ویزای تجاری فرانسه

دریافت ویزای تجاری فرانسه برای این که بتوانید به اهداف تجاری و اقتصادی خود دست یابید از مهم ترین موضوعات محسوب می شود. تنها با این نوع ویزا می توانید به منظور سرمایه گذاری و تجارت وارد کشور فرانسه شوید. فراموش نکنید که دیگر ویزاهای فرانسه از جمله ویزای توریستی و یا دانشگاهی برای ورود و تجارت در این کشور چاره ساز نخواهند بود.

این نکته مهم را فراموش نکنید که هر کدام از ویزاهای کشور فرانسه دارای شرایط و ضوابط تعیین شده می باشند که با اهداف خاصی صادر می شوند. به عنوان مثال برای هر کدام از این ویزاها از جمله ویزای تجاری فرانسه مدت اعتبار مشخصی تعیین شده است که با اتمام آن می بایست این کشور را ترک و یا جهت تمدید آن اقدام کنید. برای اخذ ویزای تجاری کشور فرانسه باید مراحل مختلفی را طی کنید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اهداف تجاری و ویزای تجاری فرانسه

اهداف تجاری و ویزای تجاری فرانسه

مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه

برای دریافت هر ویزایی افراد باید در ابتدا تقاضای خود را جهت صدور آن ها اعلام کنند. قبل از این که درخواست خود را جهت صدور هر نوع ویزایی ارائه دهید باید اهداف خود را از سفر به کشور فرانسه تعیین کنید. درخواست برای صدور ویزای تجاری فرانسه به منظور کار و تجارت در این کشور می باشد؛ بنابراین هدف خود را مشخص کرده و سپس اقدام به درخواست و دریافت ویزا نمایید.

 اولین مرحله درخواست ویزای تجاری کشور فرانسه تعیین وقت سفارت فرانسه می باشد. بعد از تعیین وقت و مشخص شدن روز مصاحبه باید مدارک لازم را تهیه و در زمان تعیین شده به این سفارت خانه مراجعه کنید. پس از مصاحبه مدت زمانی برای شما جهت دریافت این ویزا تعیین می شود که باید صبور بوده و منتظر ویزای تجاری خود بمانید. در ادامه بیشتر به این مراحل خواهیم پرداخت.

مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه

مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه

درخواست ویزای تجاری فرانسه

همان طور که در بخش قبلی نیز عنوان کردیم جهت اخذ ویزای فرانسه می بایست چندین مرحله را پشت سر بگذارید که یکی از مهم ترین آن درخواست ویزای تجاری این کشور می باشد. جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه می بایست از طریق آژانس های گردشکری اقدام کنید.

درخواست ویزای تجاری فرانسه

درخواست ویزای تجاری فرانسه

تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

 یکی دیگر از مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه دریافت وقت سفارت فرانسه می باشد. حال شاید این سؤال در ذهنتان خطور کند که منظور از وقت سفارت فرانسه چیست؟ وقت سفارت در واقع تعیین روزی است که می بایست درخواست دهندگان ویزا آن را مشخص کنند. با مشخص شدن وقت سفارت تکلیف برای شما روشن خواهد شد که در چه روز و ساعتی باید در این سفارت خانه حضور داشته باشید.

 افرادی که به تعیین وقت سفارت فرانسه می پردازند باید این نکته را بدانند که این امکان وجود دارد زمان تعیین شده کمی طولانی باشد چرا که متقاضیان دریافت ویزای تجاری فرانسه تعداد بسیاری هستند و وقت دادن به هر کدام از آن ها نیاز به زمان خواهد داشت. در رابطه با وقت سفارت چند نکته قابل اهمیت است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

نکات تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه توجه به چند نکته از اهمیت بسیاری برخوردار است که در این بخش به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

  • فردی که درخواست ویزای تجاری این کشور را داده است می بایست شخصاً خود در سفارت خانه حضور داشته باشد. عدم حضور فرد مانع از صدور این ویزا خواهد شد؛ بنابراین به هیچ عنوان این کار را به دیگران نسپارید.
  • در زمان تعیین شده در سفارت خانه فرانسه حضور داشته باشید و از تأخیر خودداری کنید.
  • در زمان وقت سفارت پول نقد کافی همراه خود جهت پرداخت هزینه ویزا داشته باشید.
  • تا حد ممکن آراسته و با لباس مرتب در روز تعیین شده به سفارت خانه مراجعه کنید.
نکات تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

نکات تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

مصاحبه جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

یکی از مراحلی که می بایست جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه طی کنید مصاحبه با مامور سفارت خانه می باشد. اغلب سوالاتی که در این مصاحبه از افراد درخواست دهنده می شود مربوط به اهداف سفر به فرانسه می باشد. این نکته را خوب بدانید که عدم پاسخ صحیح می تواند شما را از رسیدن به ویزای تجاری فرانسه دور کند؛ بنابراین به هیچ عنوان این مرحله را ساده نپندارید و خود را برای یک پرسش و پاسخ آماده کنید.

تنها کافی است که به سوالاتی که از شما پرسیده می شود خوب گوش فرا دهید و پاسخ های مناسب برای آن ها عنوان کنید. صداقت در پاسخ دادن به سوالات را در سرلوحه کار خود قرار دهید. هر چه بیشتر به سؤالات صادقانه پاسخ دهید به دریافت ویزای تجاری فرانسه نزدیک تر خواهید شد. فراموش نکنید که افرادی که این سوالات را طراحی کرده اند بسیار باهوش هستند و با کمترین اغراق در پاسخ شما متوجه آن خواهند شد.

مصاحبه جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

مصاحبه جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

تکمیل و ارائه مدارک از مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه

از مهم ترین مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه تکمیل مدارکی است که می بایست درخواست کنندگان ویزا آن ها را در زمان وقت سفارت فرانسه ارائه دهند. این مرحله را می بایست جدی بگیرید. هر گونه بی توجهی به تکمیل مدارک باعث خواهد شد که از برخی مدارک غافل شوید و در نتیجه دریافت ویزای خود را به تعویق بیندازید. هر آن چه به شما به عنوان مدارک اعلام شده است را تهیه و آماده کنید.

 توصیه می کنیم زمان مناسبی را برای تکمیل مدارک ویزای تجاری فرانسه در نظر بگیرید تا مدارک را به دلیل مشغله کاری فراموش نکنید. این نکته را بدانید که ناقص بودن مدارک به هیچ عنوان از سوی سفارت خانه فرانسه قابل قبول نیست و باید عیناً مدارکی که از شما خواسته شده است را آماده و جهت ارائه در روز وقت سفارت همراه خود داشته باشید.

تکمیل و ارائه مدارک از مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه

تکمیل و ارائه مدارک از مراحل اخذ ویزای تجاری فرانسه

اخذ ویزای تجاری فرانسه به صورت کاملاً قانونی

یکی از موضوعاتی که در چند سال اخیر در رابطه با دریافت انواع ویزاها با آن مواجه می شویم کلاهبرداری است. این نکته را به هیچ عنوان فراموش نکنید که برای دریافت ویزای تجاری فرانسه فریب افراد کلاه‌بردار و سودجو که در این زمینه تعدادشان نیز کم نیست نخورید. برای این منظور تمامی مراحل اخذ ویزای فرانسه را به طور کاملاً قانونی طی کنید.

 افراد و مسئولینی که در سفارت خانه فرانسه مشغول به کار هستند با هر گونه تخلف و بی قانونی برخورد می کنند. این نکته را بدانید که عدم رعایت مراحل قانونی اخذ ویزا نه تنها شما را با دریافت ویزای تجاری کشور فرانسه با مشکل روبه رو خواهد کرد بلکه این امکان وجود دارد که در پرونده شما سوابق بدی نیز عنوان شود و در نتیجه شاید دیگر نتوانید به دریافت این ویزا اقدام کنید.

اخذ ویزای تجاری فرانسه به صورت کاملاً قانونی

اخذ ویزای تجاری فرانسه به صورت کاملاً قانونی

روش های اخذ ویزای تجاری فرانسه

جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه چندین روش پیش روی شماست که ما به بیان آن ها خواهیم پرداخت. روش اول ،شما شخصاً می توانید به دریافت ویزای این کشور اقدام کنید اگر از صبر و زمان کافی برای این کار برخوردار هستید. روش دوم که بسیار نیز به درخواست دهندگان این ویزا توصیه می شود مراجعه به آژانس های مسافرتی معتبر و با تجربه در این زمینه می باشد.

کارشناسانی که در این مراکز مشغول به کار هستند می توانند تمامی مراحل اخذ ویزا را برای شما به انجام برسانند و تنها کافیست شما در روز وقت سفارت فرانسه جهت مصاحبه در سفارت خانه این کشور حضور به عمل آورید. مدارک را آماده نموده و دیگر مراحل را به این آژانس ها بسپارید. مزیت روش دوم در این است که دیگر نیازی نیست زمان بسیاری برای طی کردن مراحل دریافت ویزای تجاری فرانسه اختصاص دهید.

روش های اخذ ویزای تجاری فرانسه

روش های اخذ ویزای تجاری فرانسه

مدارک کلی جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه می بایست مدارک مشخصی را آماده و در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید. در این بخش به بیان مدارک کلی جهت اخذ این ویزا خواهیم پرداخت. دو قطعه عکس جدید رنگی تمام رخ یکی از مدارک این ویزا محسوب می شود. از دیگر مدارک می توان به فرم درخواست ویزا که در بخش های ابتدایی به آن پرداختیم اشاره کرد. گذرنامه با اعتبار شش ماهه از دیگر مدارک شناخته می شود.

 اگر قبلاً به فرانسه با دیگر ویزاها از جمله ویزای شینگن نیز سفر کرده اید اصل و کپی آن ها را نیز به همراه داشته باشید. از تمامی صفحات پاسپورت و شناسنامه خود کپی تهیه نموده و با اصل آن ها به سفارت خانه تحویل دهید. تمامی مدارکی که اعلام کردیم را تکمیل نموده و با خود به همراه داشته باشید. مدارک شغلی نیز برای ارائه می بایست آماده و تکمیل شوند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مدارک کلی جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

مدارک کلی جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

مدارک شغلی جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

از دیگر مدارک اصلی و مهم جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه مدارک شغلی است که در این بخش به بیان آن ها خواهیم پرداخت. گواهی اشتغال با تمامی اطلاعات درج شده در آن از مهم ترین مدارکی است که افراد می بایست از محلی که در آن مشغول به کار هستند آن را تهیه نمایند. گواهی پروانه کسب برای کسانی که شغل آزاد دارند به همراه ترجمه رسمی از دیگر مدارک شناخته می شود.

 آماده کردن صورت حساب سه ماه بانکی اخیر نیز از دیگر مدارک شناخته می شود که می بایست در کنار گواهی اشتغال به کار و یا پروانه کسب به سفارت خانه فرانسه جهت اخذ ویزای تجاری ارائه دهند. گردش مالی و همچنین آگهی ثبت شرکت در روزنامه از دیگر مدارک شغلی جهت اخذ ویزای تجاری کشور فرانسه می باشند.

مدارک شغلی جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

مدارک شغلی جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه و دارندگان شرکت های تجاری

افرادی که در لیست درخواست دهندگان ویزای تجاری فرانسه قرار می گیرند صاحبان شرکت های تجاری می باشند. اگر این افراد قصد سفر به کشور فرانسه جهت کارهای تجاری را دارند باید برای اخذ ویزای تجاری این کشور مدارک مشخصی را آماده و در زمان وقت سفارت ارائه دهند.

 این افراد نیز به مانند دیگر متقاضیان ویزای تجاری فرانسه باید تمامی مدارک از جمله دو قطعه عکس و چندین مورد دیگر را که در بخش های قبلی به آنها اشاره کردیم را آماده کنند؛ اما افراد و صاحبان شرکت های تجاری باید مدرک دیگری را نیز آماده و ارائه دهند که آن اظهارنامه مالیاتی است. این اظهار نامه می بایست ترجمه شود و به همراه مدارک ثبت شرکت به سفارت خانه ارائه گردد.

ویزای تجاری فرانسه و دارندگان شرکت های تجاری

ویزای تجاری فرانسه و دارندگان شرکت های تجاری

ویزای تجاری فرانسه به صورت فوری

یکی از خدماتی که امروزه بسیار با آن مواجه می شویم ویزای تجاری فرانسه به صورت فوری است که اغلب با نام ویزای فوری با آن روبه‌رو شده اید. در ابتدا این را عنوان کنیم که بسیاری از افراد سودجو و کلاهبردار با این القاب به دنبال فریب افراد ساده می باشند بنابراین مراقب آن ها باشید تا فریب نخورید و پول های خود را از دست ندهید.

 اما منظور از ویزای فوری فرانسه این است که این کار را به افراد کاربلد در این زمینه بسپارید، افرادی که با تجربه کافی می توانند مراحل اخذ ویزای شما را به سرعت به انجام برسانند و شما را به دریافت ویزای تجاری فرانسه نزدیک کنند. برای یافتن این افراد می توانید به آژانس های مسافرتی و یا مراکز معتبر مراجعه نمایید.

ویزای تجاری فرانسه به صورت فوری

ویزای تجاری فرانسه به صورت فوری

دعوتنامه و اخذ ویزای تجاری فرانسه

برای دریافت ویزای تجاری فرانسه می توانید از میان‌برها استفاده کنید. شاید در ذهنتان خطور کرده باشد که منظور از میان بر چیست؟ در پاسخ باید عنوان کنیم که برخی مدارک در سفارت خانه از اهمیت بسیاری برخوردارند که با ارائه آن ها می توانید خیلی سریع تر به ویزای تجاری خود دست یابید. یکی از این مدارک دعوتنامه می باشد.

 در واقع دعوتنامه برگه ای است که یکی از شرکت ها و یا سازمان های تجاری در فرانسه از شما برای تجارت و یا حضور در همایش و نمایشگاه ها دعوت به عمل می آورند. در این دعوت نامه تمامی اطلاعات لازم جهت مجاب شدن افسر سفارت خانه عنوان شده است که می توانید با خیال راحت آن را به همراه دیگر مدارک به سفارت خانه فرانسه ارائه دهید. جالب است بدانید که ارزش دعوتنامه به قدری است که می تواند پاسخ مصاحبه شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

دعوتنامه و اخذ ویزای تجاری فرانسه

دعوتنامه و اخذ ویزای تجاری فرانسه

هزینه اخذ ویزای تجاری فرانسه

برای دریافت هر نوع ویزایی می بایست هزینه ای را در نظر گرفته و آن را عیناً پرداخت کنید. در رابطه با ویزای تجاری فرانسه نیز این موضوع کاملاً صدق می کند. جهت اخذ این ویزا هزینه های مختلفی تعیین شده است که از سفارت خانه فرانسه می توانید از مقدار آن ها مطلع شوید.

هزینه های مربوط به خدماتی که در سفارت خانه به شما ارائه داده می شود نیز جزء هزینه های ویزای تجاری فرانسه می باشند. نکته مهم این است که در زمان وقت سفارت حتماً همراه خود پول نقد (البته یورو) داشته باشید چرا که در برخی سفارت خانه ها امکان انتقال وجه به صورت کارت به کارت وجود ندارد. این نکته را بدانید در صورت رد درخواست شما برای دریافت ویزا امکان برگشت هزینه وجود نخواهد داشت.

هزینه اخذ ویزای تجاری فرانسه

هزینه اخذ ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه و اطلاعات مربوط به سفارت خانه

برای دریافت ویزای تجاری فرانسه می بایست فرم مربوطه را تکمیل و به همراه دیگر مدارک که در بخش های قبلی به آن ها اشاره کردیم به سفارت خانه ارائه دهید. آدرس سفارت خانه فرانسه تهران خیابان، نوفل‌لوشاتو، پلاک ۶۴-۶۶ می باشد.

ویزای تجاری فرانسه و اطلاعات مربوط به سفارت خانه

ویزای تجاری فرانسه و اطلاعات مربوط به سفارت خانه

نکاتی در رابطه با اخذ ویزای تجاری فرانسه

جهت اخذ ویزای تجاری فرانسه توجه به چند نکته از اهمیت برخوردار است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

  • در صورت ارائه تمامی مدارک بیست روز زمان خواهد برد که ویزای تجاری شما آماده و ارائه شود بنابراین صبور باشید و به هیچ عنوان به سفارت خانه مکرر مراجعه نکنید.
  • از تمامی مدارک یک کپی تهیه نموده و همراه خود نگه دارید.
  • توصیه می کنیم تمامی مدارک را در طول سفر همراه داشته باشید چرا که در برخی موارد پلیس مرزی مدارک را درخواست می کند.
  • فرم رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت و همچنین بیمه مسافرتی را نیز پس از دریافت روادید تجاری دریافت کنید.

 

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۲۱ مهر ۱۳۹۷

آب و هوای فرانسه فرانسه از آب و هوای متفاوتی برخوردار است طوری که در هر شهر آن آب و هوای متفاوتی دارد. آب و هوای فرانسه را چهار فصل ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۱۳ آبان ۱۳۹۷

دیدنی‌ های نیس کشور فرانسه یکی از مهمترین مقاصد گردشگران و توریست ها است که در این کشور دیدنی های نیس افراد را شگفت زده می کند؛ از اینرو اگر ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

پارک های بورگونی پارک ها یکی از مراکزی می باشد که آرامش مراجعین را باید مهیا نمایند که تمامی پارک های بورگونی فضایی سرسبز داشته و تمامی امکانات رفاهی را ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!