به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی فرانسه

امروزه بسیاری از افراد به تحصیل و دانش اندوزی اهمیت بسیاری می دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل، دانشگاه های معتبر کشورهای خارجی را بر می گزینند. در این بین تحصیل در کشور فرانسه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. لذا ویزای تحصیلی فرانسه طرفداران زیادی دارد و بسیاری از افراد برای تحصیل در مقاطع تحصیلی عالیه، با دریافت ویزای تحصیلی فرانسه به این کشور سفر می نمایند. اخذ ویزای تحصیلی فرانسه مراحل مختلفی را دارد و افراد برای مهاجرت و تحصیل در این کشور باید این مراحل را مورد توجه داشته باشند. ما نیز در این متن قصد داریم شرایط تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی فرانسه را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد مهاجرت به فرانسه و اخذ ویزای تحصیلی فرانسه را دارید، ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

تحصیل در کشورهای خارجی

همانطور که در متن مقدمه به آن اشاره شد، تحصیل در کشور های خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است. این اهمیت بالا به دلیل اعتبار دانشگاه های خارجی می باشد. لذا افراد با تحصیل در این دانشگاه ها، و دریافت مدارک سطح بالای آن می توانند، به راحتی به بازارهای جهانی و داخلی بپیوندند و از پتانسیل های بالای اقتصادی و کاری آن ها استفاده نمایند. کشورهایی چون آمریکا، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و فرانسه دارای دانشگاه های معتبری می باشند، که افراد می توانند با دریافت ویزای تحصیلی این کشورها، تحصیلات عالیه خود را در آن صورت دهند. لازم به ذکر است که تحصیل در این دانشگاه ها از مراحل مختلفی تشکیل می شوند. به طور مثال افرادی که قصد تحصیل در فرانسه را دارند، برای اولین قدم باید ویزای تحصیلی فرانسه را دریافت نمایند و سپس در آن به تحصیل بپردازند.

تحصیل در کشورهای خارجی

تحصیل در کشورهای خارجی

شرایط بورسیه شدن در دانشگاه های معتبر

افرادی که قصد تحصیل در کشورهای مختلف و بزرگ دنیا را دارند، باید بدانند که تحصیل در این کشورها به خودی خود آسان نمی باشد و باید شرایط لازم را داشته باشند. شرایط بورسیه شدن در دانشگاه های معتبر و بزرگ دنیا این است که فرد متقاضی تحصیل، از اعتبار علمی خوبی در کشور خود برخوردار باشند. این اعتبار با انجام مقاله های علمی و کارهای پژوهشی و عملی صورت می گیرد. در بعضی از موارد افرادی که از اعتبار علمی بالا برخوردار می باشند، با دعوت این دانشگاه ها رو به رو خواهند شد. در این موارد افراد کار آسانی برای دریافت ویزای تحصیل آن کشور دارند، زیرا با دعوت آن کشور مواجه شده اند. پس می توان گفت افرادی که بورسیه دانشگاه های معتبر خارجی را می خواهند، باید سعی نمایند تا اعتبار علمی خود را بالا ببرند.

شرایط بورسیه شدن در دانشگاه های معتبر

شرایط بورسیه شدن در دانشگاه های معتبر

کشور فرانسه

کشور فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی محسوب می شود. این کشور دارای قدمتی چند هزار ساله می باشد. پایتخت کشور فرانسه شهر پاریس می باشد. شهر پاریس در زیبایی همواره به نام بوده است. نماد کشور فرانسه برج ایفل می باشد، که از غول پیکرترین برج ها و زیباترین آن ها می باشد. این کشور با مساحتی بالغ بر ۶۴۰ هزار کیلومتر مربع ۶۸ میلیون نفر را در خود جای داده است. کشور فرانسه در غرب اروپا واقع شده است. این کشور دارای پتانسیل های بسیاری از لحاظ مختلفی می باشد. از این پتانسیل ها می توان به جاذبه های گردشگری، موقعیت های تجاری و تحصیلی و… اشاره کرد. کشور فرانسه از بهترین آب و هوا برخوردار می باشد و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد کشور فرانسه را به عنوان بهترین گزینه برای مهاجرت محسوب نمایند. مردمان این کشور بسیار مودب می باشند و در برخورد با آن ها می توان این ادب و احترام را به صراحت مشاهده کرد.

کشور فرانسه

کشور فرانسه

تحصیل در فرانسه

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، یکی از پتانسیل های فوق العاده این کشور، موقعیت های تحصیلی آن می باشد. افراد می توانند برای ادامه تحصیلات عالیه خود با دریافت ویزای تحصیلی فرانسه از سفارت این کشور، تحصیل در این کشور را مورد توجه قرار دهند. تحصیل در کشور فرانسه از شرایط مختلفی برخوردار می باشد، که افراد باید این شرایط را به خوبی مورد توجه قرار دهند. لازم به ذکر است تحصیل در فرانسه نسبت به سایر کشورها بسیار مناسب می باشد. زیرا هزینه های تحصیل در اکثر دانشگاه های این کشور رایگان می باشند و نظام تحصیلی این کشور به دانشجویان اهمیت زیادی می دهد و به افرادی که در این کشور تحصیل می نمایند، تحصیلات ویژه ای اعطا می نماید. در ادامه متن سعی می نماییم افرادی که قصد دریافت ویزای تحصیلی فرانسه و تحصیل در این کشور را دارند، بیشتر راهنمایی کنیم.

تحصیل در فرانسه

تحصیل در فرانسه

اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

در متون بالا به این موضوع اشاره کردیم که بسیاری از افراد مشتاق تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور فرانسه می باشند. این اشتیاق تحصیل به دلیل اعتبار دانشگاه های این کشور و تسهیلات ویژه ای که به آن ها ارائه می شود، می باشد. اما اولین اقدامی که افراد برای تحصیل در این کشور صورت می دهند، دریافت ویزای تحصیلی فرانسه می باشد. افراد می توانند با اخذ ویزای تحصیلی فرانسه به راحتی در دانشگاه های مختلف این کشور به تحصیل بپردازند. گفتنی است دریافت ویزای تحصیلی فرانسه دارای مراحل مختلفی می باشد و این مراحل باید مو به مو اجرا شوند. ویزای تحصیلی فرانسه به هر کسی اعطا نخواهد شد و افرادی که قصد دریافت آن را دارند، باید به یک سری از نکات که در این متن به آن اشاره می شود، توجه نمایند تا به راحتی بتوانند با دریافت ویزای تحصیلی فرانسه در این کشور تحصیل نمایند.

اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

مراحل دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه یک پروسه مورد نیاز می باشد، که افراد باید آن را صورت دهند. اولین مرحله دریافت ویزای تحصیلی فرانسه دریافت وقت سفارت فرانسه می باشد. افراد باید به صورت حضوری و یا غیر حضوری وقت سفارت این کشور را دریافت نمایند و در روزی که برای آن ها مشخص می شود، نسبت به انجام مصاحبه حضوری اقدام نمایند. افراد باید در روز مصاحبه تمامی شواهد و مدارک خود را برای قانع نمودن مسئولین سفارت به این کشور ارائه دهند. بعد از انجام مصاحبه مسئولین سفارت به مشورت نشسته تا شرایط فرد متقاضی ویزای تحصیلی فرانسه را بسنجند و در صورت امکان این ویزا را به او ارائه دهند. افراد متقاضی ویزای تحصیلی فرانسه باید یک سری از مدارک را به سفارت این کشور ارائه دهند، تا ویزای تحصیلی برای آن ها صادر شود.

مراحل دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

مراحل دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

افرادی که قصد دارند با دریافت ویزای تحصیلی فرانسه در این کشور به تحصیل بپردازند، باید یک سری از مدارک را به سفارت این کشور ارائه دهند. این مدارک در چند بخش دسته بندی می شوند. اولین مدارکی که افراد باید به این سفارت ارائه دهند، مدارک شناسایی آن ها می باشد، که شامل اصل و رونوشت کارت ملی، کارت پایان خدمت و شناسنامه افراد هستند. فرد متقاضی باید یک عدد عکس تمام رخ زمینه سفید به سفارت ارائه دهند. فرد متقاضی باید مدارک مالی خود را که شامل پرینت های حساب او به صورت ترجمه شده می باشد، به سفارت ارائه دهد. افراد باید تمکن مالی مورد نیاز که حداقل آن ۵۰ میلیون می باشد را داشته باشند. افراد متقاضی ویزای تحصیلی فرانسه باید مدارک تحصیل خود را به سفارت ارائه دهند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

انواع ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی فرانسه با توجه به مقاطع تحصیلی که افراد قصد دارند در آن شرکت نمایند، متفاوت می باشند. این تفاوت بیشتر از لحاظ زمانی نمود پیدا می نماید. به طور مثال افرادی که قصد دارند یک دوره آموزشی کوتاه شش ماهه را ببینند ویزایی را که دریافت می نمایند به مدت آن دوره آموزشی می باشد. اما بعضی از افراد قصد دارند تا با تحصیل در مقاطع تحصیلی دانشگاهی مانند لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری مدت زمان بیشتری را در این کشور طی نمایند که این ویزاها با یکدیگر تفاوت دارند. پس می توان گفت ویزای تحصیلی فرانسه به دو نوع ویزای بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم می شود. این دو نوع با توجه به مقطع تحصیلی افراد به آن ها ارائه می شوند. گفتنی است یک نوع دیگر از ویزای تحصیلی فرانسه وجود دارد، که به منظور شرکت در آزمون های دانشگاهی برای افراد صادر می شود، که اگر افراد بتوانند در آن آزمون موفق شوند، می توانند ویزای خود را به ویزای بلند مدت تحصیلی تبدیل نمایند.

انواع ویزای تحصیلی فرانسه

انواع ویزای تحصیلی فرانسه

سفارت فرانسه برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

هر کشوری برای انجام روابط دیپلماتیک خود دارای سفارتی در همه کشور ها می باشد، کشور فرانسه نیز در تهران دارای سفارت می باشد و افراد می توانند برای انجام امور خود به این سفارت مراجعه نموده و کار خود را انجام دهند. همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، افراد برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه باید وقت سفارت فرانسه را اخذ نموده و در روز مقرر به این سفارت مراجعه نمایند. برای دریافت وقت باید به آدرس تهران- منطقه ۱۱- خیابان نوفل لوشاتو- پلاک ۶۶ مراجعه نمایند. افرادی که قصد مراجعه به درگاه اینترنتی سفارت را دارند باید به سایت سفارت مراجعه نمایند. این سفارت از روز یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۲۰ شب مشغول به کار است و افراد می توانند در این روزها به جز روزهای تعطیل رسمی به آن مراجعه نمایند.

سفارت فرانسه برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

سفارت فرانسه برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

تاثیر دریافت دعوت نامه ها در اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، بسیاری از دانشگاه های معتبر کشور فرانسه با رصد کردن افرادی که از لحاظ علمی در سطح بالایی می باشند، با ارائه دعوت نامه های مختلف از آن ها درخواست می نمایند، که در این کشور و در دانشگاه های آن به تحصیل بپردازند. دریافت دعوت نامه های تحصیلی می تواند، روند دریافت ویزای تحصیلی فرانسه را تسریع بخشد. افراد می توانند با ارائه دعوت نامه تحصیلی خود به سفارت، ویزای تحصیلی فرانسه را مطالبه نمایند. مسئولین سفارت نیز با توجه به دعوت نامه ای که به افراد داده شده است، ویزای تحصیلی فرانسه را به آن ها ارائه می دهند. گفتنی است دریافت دعوت نامه تحصیلی به منظور صدور صد در صدی ویزای تحصیلی فرانسه نمی باشد و تنها شرایط دریافت آن را تسهیل می کند.

تاثیر دریافت دعوت نامه ها در اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

تاثیر دریافت دعوت نامه ها در اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

هزینه های دریافت ویزای تحصیلی فرانسه و سفر به این کشور

افرادی که قصد دریافت ویزای تحصیلی فرانسه و تحصیل در دانشگاه های این کشور را دارند، باید یک سری از هزینه ها را برای دریافت ویزای این کشور در نظر داشته باشند. این هزینه ها شامل هزینه های دریافت وقت سفارت فرانسه و دریافت ویزا می باشند. دومین هزینه ای که افراد باید برای سفر به این کشور در نظر داشته باشند، هزینه رزرو بلیط هواپیما می باشد. گفتنی است در بعضی از اوقات افراد از موسسات و وکلایی برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه استفاده می نمایند، که هزینه هایی را نیز باید به صورت جداگانه به آن ها پرداخت نمایند.

هزینه های دریافت ویزای تحصیلی فرانسه و سفر به این کشور

هزینه های دریافت ویزای تحصیلی فرانسه و سفر به این کشور

اعتبار ویزای تحصیلی فرانسه

هر گونه ویزایی که برای خروج از کشور ارائه می شود، دارای یک بازه زمانی مشخص می باشد. افراد در آن بازه زمانی حق آن که در آن کشور بمانند را دارند و بعد از آن مجبور هستند، که خاک آن کشور را ترک نموده و به کشور خود بازگردند. اعتبار ویزاهای تحصیلی فرانسه با توجه به نوع مقطع تحصیلی که افراد در آن مشغول هستند ، متفاوت می باشد. این زمان برای دوره لیسانس به مدت ۳ سال، دو سال برای فوق لیسانس و چهار سال برای مقطع دکتری می باشد. لازم به ذکر است این مدت زمان با توجه به واحدهای مانده از دانشجویان قابل تمدید می باشند. افراد می توانند با مراجعه به سفارت این کشور درخواست تمدید ویزای خود را ارائه دهند. در صورتی که این درخواست مورد پذیرش مسئولین سفارت قرار بگیرد، افراد می توانند به راحتی ویزای خود را تمدید اعتبار نمایند. در غیر این صورت باید خاک این کشور را ترک نمایند.

اعتبار ویزای تحصیلی فرانسه

اعتبار ویزای تحصیلی فرانسه

شرایط بورسیه شدن در دانشگاه های فرانسه

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، دانشگاه های فرانسه از رتبه علمی بسیار خوبی برخوردار می باشند. این موضوع باعث شده که رفتن به این دانشگاه ها و تحصیل در آن ها کمی سخت به نظر آید. افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های کشور فرانسه را دارند، باید از لحاظ بار علمی در رتبه خوبی باشند. افرادی که از رتبه علمی بالا برخوردار می باشند، توسط دانشگاه های این کشور گزینش شده و می توانند به راحتی در این دانشگاه ها اقدام به تحصیل نمایند. لازم به ذکر است که سن افراد برای بورسیه شدن در این دانشگاه ها بسیار مهم می باشد. لذا دانشگاه های فرانسه علاوه بر پارامتر بار علمی، به سن افراد نیز نگاه می کنند و سعی می نمایند افراد کم سن و سال تر را جذب نمایند تا در صورت لزوم بتوانند آن ها را به راحتی جذب بازار کار این کشور نمایند.

شرایط بورسیه شدن در دانشگاه های فرانسه

شرایط بورسیه شدن در دانشگاه های فرانسه

استفاده از موسسات برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

همانطورکه در متون بالا به این موضوع اشاره شد، افرادی که قصد دریافت ویزای تحصیلی فرانسه را دارند، می توانند با استفاده از وکلا و یا موسسات این کار را صورت دهند. در بعضی از موارد افراد برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه زمان کافی و یا اطلاعات کافی را ندارند. در این زمان استفاده از موسسات می تواند، بهترین گزینه برای افراد به حساب آید. موسسات و یا وکلا با توجه به تجربه بالایی که در این امر دارند به راحتی می توانند، این نوع از ویزا را برای افراد تهیه نمایند. از مزایای استفاده از این موسسات تسریع در امور اخذ ویزا، اطمینان بیشتر از دریافت آن و صرف هزینه های کمتر می باشد. لذا این موسسات با دریافت ویزای تحصیلی فرانسه، مبلغ ناچیزی را از افراد متقاضی ویزا دریافت می نمایند، که این مبلغ با توجه به کاهش زمان افراد به صرفه می باشد.

استفاده از موسسات برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

استفاده از موسسات برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

معرفی بهترین دانشگاه های فرانسه

خوب است که بدانید اکثر دانشگاه هایی که در کشور فرانسه می باشند به صورت دولتی هستند. این دانشگاه ها در مقاطع تحصیلی مختلف موجود می باشند و افراد می توانند با توجه به نوع نیاز خود در یکی از این مقاطع تحصیلی ادامه تحصیل بدهند. از مهمترین و معروف ترین این دانشگاه ها می توان به دانشگاه های ای ان اس پاریس، پاریس تیچ، یو پی ام سی، سنترال سوپلک، گرانوبل الپس و … اشاره کرد. اکثر دانشگاه های این کشور از رتبه علمی بالایی در دنیا برخوردار می باشند و همین موضوع باعث شده است، بسیاری از افراد برای شرکت در این دانشگاه ها مشتاق باشند.

معرفی بهترین دانشگاه های فرانسه

معرفی بهترین دانشگاه های فرانسه

کار کردن در فرانسه

یکی از موضوعاتی که بعد از دریافت ویزای تحصیلی فرانسه برای دانشجویان به وجود می آید، این است که آیا در زمان تحصیل خود در این کشور می توانند به فعالیت های در آمد زا بپردازند یا خیر؟ در مورد این موضوع می توان گفت که افراد با توجه به مقطع تحصیلی که در آن فعالیت دارند می توانند در ایام هفته زمانی را به فعالیت های در آمد زا اختصاص دهند. اغلب دانشجویان می توانند یک کار پاره وقت پیدا کرده و با توجه به زمان مشخص شده از طرف مسئولین این کشور، به کار بپردازند.

کار کردن در فرانسه

کار کردن در فرانسه

هزینه های زندگی و تحصیل در فرانسه

همانطور که گفته شد اکثر دانشگاه های این کشور به صورت دولتی می باشند و هزینه ای برای تحصیل در آن دانشگاه داده نمی شود. اما سایر هزینه هایی که در زمان تحصیل در این کشور باید پرداخت شود، به شرح زیر می باشند:

هزینه های مسکن و یا هزینه های خوابگاه با توجه به نوع مکانی که افراد برای اقامت خود در نظر می گیرند متفاوت می باشد. شهری که افراد در آن زندگی می نمایند نیز در میزان هزینه آن تاثیر گذار می باشد.

هزینه های خورد و خوراک نیز یکی از هزینه هایی است که افراد باید مورد توجه داشته باشند.

از سایر هزینه ها می توان به هزینه های حمل و نقل، کتاب ها و جزوات و … اشاره کرد.

هزینه های زندگی و تحصیل در فرانسه

هزینه های زندگی و تحصیل در فرانسه

آیا ویزای تحصیلی فرانسه را می توان به ویزای دیگری تغییر داد

افرادی که ویزای تحصیلی فرانسه را دریافت می نمایند و در این کشور تحصیل می کنند، می توانند بعد از انجام تحصیل خود وارد بازار کار این کشور بشوند. مسلماً افرادی که در این کشور تحصیل می نمایند، تنها در زمانی مشخص می توانند در این کشور اقامت داشته باشند. لذا افرادی که قصد ادامه اقامت در این کشور را دارند می توانند، با مراجعه به سفارت این کشور و ارائه مستندات لازم نوع ویزای خود را تغییر داده (یا بهتر است بگوییم ویزای جدیدی دریافت کرده) و در این کشور بمانند.

آیا ویزای تحصیلی فرانسه را می توان به ویزای دیگری تغییر داد

آیا ویزای تحصیلی فرانسه را می توان به ویزای دیگری تغییر داد

جذابیت های تحصیل در فرانسه

تحصیل در کشور فرانسه یکی از جذاب ترین تحصیل ها در کشورهای خارجی محسوب می شود. این جذابیت از جهات مختلفی مورد توجه می باشد.

یکی از جذابیت های آن تحصیل در یک کشور بسیار زیبا می باشد. این موضوع در روحیه افراد تاثیر بسیار بالایی دارد. از دیگر جذابیت های تحصیل در فرانسه هزینه پایین تحصیل در دانشگاه های این کشور می باشد. گفتنی است هزینه های زندگی در این کشور بسیار پایین می باشد. این کشور دارای بازار کار بسیار خوبی است. همین موضوع باعث می شود افراد بعد از تحصیل خود وارد این بازار کار شوند. در کل می توان گفت افرادی که بتوانند در کشور فرانسه تحصیل نمایند از شانس بسیار خوبی بهره مند می باشند.

جذابیت های تحصیل در فرانسه

جذابیت های تحصیل در فرانسه

نکات مهم در دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه باید به یک سری از نکات مهم توجه کرد. در متون بالا این نکات را مو به مو بررسی نمودیم. اما اگر بخواهیم مهمترین آن ها را توضیح دهیم، باید گفت استفاده از مشاوران برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه بسیار مهم می باشد. برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه توجه نمایید که در روز مصاحبه حضوری سعی نمایید تمام تلاش خود را انجام دهید. قبل از دریافت ویزای تحصیلی فرانسه حتما در مورد دانشگاه مورد نظر خود تحقیق نمایید.

نکات مهم در دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

نکات مهم در دریافت ویزای تحصیلی فرانسه

بحث پایانی در مورد ویزای تحصیلی فرانسه

باید گفت دریافت ویزای تحصیلی فرانسه امر آسانی نمی باشد. لذا افراد برای دریافت این ویزا باید تمام تلاش خود را انجام دهند. ما در این متن تمام جوانب دریافت ویزای تحصیلی فرانسه را مورد بررسی قرار دادیم. در پایان اشاره به این نکته الزامی است، که تحصیل در کشور فرانسه از نکات مثبت بسیار زیادی برخوردار است که افراد باید در زمان کشور مورد نظر خود، به این نکات توجه لازم را داشته باشند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۳ مهر ۱۳۹۷

هتل های پاریس در سفر به پاریس پایتخت فرانسه، باید به فکر محل مناسبی برای اقامت در هتل های پاریس باشید تا با خیال راحت به گشت و گذار و ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۸ مهر ۱۳۹۷

موزه لوور پاریس موزه لوور پاریس یکی از شناخته شده ترین موزه های جهان است که آثار تاریخی و هنری زیادی را از هنرمندان سراسر جهان در خود جای داده ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۰۳ آبان ۱۳۹۷

موزه های رایگان پاریس شهر پاریس نه تنها مقصدی مناسب برای گردشگری می باشد بلکه افراد می توانند با سفر به این کشور از موزه های رایگان پاریس نیز دیدن ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!