به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...

ویزای نمایشگاهی فرانسه

ویزای نمایشگاهی فرانسه

ویزای نمایشگاهی فرانسه یکی از ویزاهایی است که طرفداران بسیار زیادی را در سر تا سر دنیا داراست و بسیاری از افراد علاقه دارند که با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه به این کشور سفر کنند و در نمایشگاه های این کشور حضور پیدا کنند. اگر شما نیز جزء آن دسته از افراد هستید که دوست دارید در یکی از نمایشگاه هایی که در کشور فرانسه برگزار می شود شرکت کنید، می توانید با مطالعه ی کامل این مطلب به صورت تخصصی اطلاعاتی را در رابطه با ویزای نمایشگاهی کشور فرانسه بدست بیاورید.

کشور فرانسه

فرانسه کشوری است واقع در جنوب غربی قاره اروپا که دارای مناطق بسیار زیادی می‌باشد، این کشور از معدود کشورهای اروپایی است که سواحلی را با دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دارد. کشور فرانسه از لحاظ وسعت در رتبه ی سوم قاره اروپا واقع شده است و یکی از کشورهای پرجمعیت قاره اروپا نیز می‌باشد. پایتخت کشور فرانسه شهر پاریس می‌باشد که بزرگ‌ترین شهر این کشور نیز می‌باشد.

کشور فرانسه یکی از توریستی‌ترین کشورهای دنیا است که سالانه جمعیتی بالغ بر ۸۳ میلیون نفر به این کشور سفر می‌کنند. کشور فرانسه در زمینه‌هایی از جمله فرهنگ و علوم بنیادی، صنعت و فناوری و همین طور هنر و عرصه‌های نظامی در دنیا بسیار معروف می‌باشد، این کشور در عرصه ی صنعتی نیز فعالیت‌های بسیار زیادی دارد که می‌توانید با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه قدرت این کشور را در هر یک از این زمینه‌ها مشاهده کنید.

کشور فرانسه

کشور فرانسه

مردم فرانسه

بیشتر مردم فرانسه و تقریباً ۶۵ درصد از آن‌ها پیرو دین مسیحیت هستند و مذهب اکثر آن‌ها نیز کاتولیک می‌باشد، نکته ی بسیار جالب درباره ی دین مردم این کشور این است که تقریباً ۷.۵ درصد از مردم این کشور را مسلمانان تشکیل می‌دهند که این مقدار مسلمان در قاره ی اروپا کم نظیر می‌باشد. در کشور فرانسه تعداد بسیار کمی از مردم نیز پیرو دین‌های یهودی، بودایی و هندو می‌باشند. مردم کشور فرانسه تعصب بسیار زیادی به دولت خود دارند و با نظرهای مخالفی که نسبت به دولتشان داده می‌شود، واکنش‌های شدیدی نشان می‌دهند. زبان رسمی مردم کشور فرانسه زبان فرانسوی می‌باشد، نکته ی جالب درباره ی زبان فرانسوی این است که این زبان دومین زبان خارجی مورد توجه برای یادگیری در دنیا می‌باشد.

مردم فرانسه

مردم فرانسه

ویزای فرانسه و انواع آن

همان‌طور که می دانید برای سفر به کشور فرانسه باید ویزای کشور فرانسه را دریافت کنید، مراحل و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای فرانسه در ادامه توضیح داده می‌شود. ویزای فرانسه دارای انواع مختلفی می‌باشد، ویزای نمایشگاهی فرانسه یکی از پرطرفدارترین ویزاهای کشور فرانسه می‌باشد. ویزای توریستی فرانسه یکی دیگر از انواع ویزای کشور فرانسه بوده که طرفداران بسیار زیادی دارد، ویزای تحصیلی فرانسه برای دانشجویانی است که علاقه دارند در کشور فرانسه به تحصیل بپردازند، ویزای تجاری فرانسه نیز نوع دیگری از ویزای کشور فرانسه می‌باشد که برای فعالیت‌های تجاری در کشور فرانسه برای شما صادر می‌شود.

ویزای فرانسه و انواع آن

ویزای فرانسه و انواع آن

اخذ ویزای نمایشگاهی فرانسه

یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری کشور فرانسه را بی‌شک می‌توان نمایشگاه‌هایی دانست که هر ساله در این کشور در فصل‌های مختلف برگزار می‌شود و طرفداران بسیار زیادی را نیز دارا می‌باشد. بیشتر نمایشگاه‌هایی که سالانه در کشور فرانسه برگزار می‌شود در شهر پاریس برگزار می‌شوند. با این حال برخی دیگر نیز در شهرهایی همانند شهر لیون برگزار می‌شوند. بسیاری از افراد در دنیا هستند که علاقه ی بسیار زیادی برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه و شرکت در نمایشگاه‌هایی که در این کشور برگزار می‌شود دارند، این افراد می‌توانند با تکمیل مدارک خود به راحتی ویزای نمایشگاهی فرانسه را دریافت کنند و در نمایشگاه‌هایی که در این کشور برگزار می‌شود شرکت کنند. بسیاری از آژانس‌های مسافرتی در ایران هستند که تور نمایشگاهی فرانسه را برگزار می‌کنند و برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه و سفر به این کشور و شرکت در نمایشگاه‌های این کشور می‌توانید از این شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی و گردشگری استفاده کنید.

اخذ ویزای نمایشگاهی فرانسه

اخذ ویزای نمایشگاهی فرانسه

نمایشگاه تکنولوژی و تجهیزات کشور فرانسه

یکی از بهترین نمایشگاه های کشور فرانسه که می توانید با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه در آن شرکت کنید نمایشگاه خدمات تکنولوژی می باشد که در کشور فرانسه برگزار می شود. این نمایشگاه یکی از قوی ترین نمایشگاه های کشور فرانسه می باشد که در شهر لیون فرانسه برگزار می شود. در این نمایشگاه می توانید از خدمات تکنولوژی و تجهیزات محیطی جدید و به روز دیدن کرده و با ساختار آن ها آشنا شوید. یکی از مهم ترین قسمت های این نمایشگاه قسمتی است که به معرفی تکنولوژی های استفاده شده در ساخت ابزار ماشینی، وسیله های نقلیه و سایر موارد استفاده شده است می پردازد که اگر به این موضوع ها علاقه مند باشید می توانید به سادگی و با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه و شرکت در این نمایشگاه اطلاعات خود را به میزان بسیار زیادی افزایش دهید.

نمایشگاه تکنولوژی و تجهیزات کشور فرانسه

نمایشگاه تکنولوژی و تجهیزات کشور فرانسه

نمایشگاه سبک زندگی فرانسوی

یکی دیگر از پرطرفدارترین نمایشگاه هایی که در کشور فرانسه برگزار می شود، نمایشگاه سبک زندگی فرانسوی می باشد. در این نمایشگاه می توانید فرهنگ زندگی فرانسوی را مشاهده کرده و با شیوه ی زندگی و علایق فرانسوی ها آشنا شوید. نکته ی بسیار جالبی که وجود دارد این است که این نمایشگاه در کشور انگلیس برگزار می شود اما در جواب این که چرا در این قسمت آن را آورده ایم این است که دو کشور فرانسه و انگلیس بسیار به یکدیگر نزدیک می باشند و شما می توانید با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه و سفر به این کشور خیلی سریع با هواپیما از فرانسه به انگلیس بروید و از این نمایشگاه نیز دیدن کنید. یکی از نکات بسیار جالب این نمایشگاه این است که در این نمایشگاه از شما با نوشیدنی ها و غذاهای فرانسوی پذیرایی می شود.

نمایشگاه سبک زندگی فرانسوی

نمایشگاه سبک زندگی فرانسوی

جشنواره پاییزی پاریس

جشنواره پاییزی فرانسه یکی از بزرگترین نمایشگاه هایی است که در این کشور برگزار می شود، این جشنواره در مکان های متفاوتی از کشور فرانسه برگزار می شود که متناسب با محل نزدیک به هتلتان می توانید در آن شرکت کنید. جشنواره ی پاییزی فرانسه که در شهر پاریس برگزار می شود دارای قسمت های بسیار زیادی از جمله هنرهای تجسمی، سینما، تئاتر و موسیقی می باشد. با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه می توانید در این جشنواره شرکت کنید و از زیبایی های فوق العاده ی آن نهایت استفاده را ببرید. از نکات بسیار جالب درباره ی این نمایشگاه و جشنواره این است که می توانید قالب های هنری بسیار جدیدی را مشاهده کنید، این قالب ها زمانی که با قالب های هنری قدیمی که به سال ۱۹۷۲ باز می گردند ترکیب می شوند، جلوه های فوق العاده زیبایی را ایجاد می کنند.

جشنواره پاییزی پاریس

جشنواره پاییزی پاریس

جشنواره نور لیون

جشنواره نور فرانسه در شهر لیون فرانسه برگزار می‌شود که می‌توانید با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه از این جشنواره دیدن کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این جشنواره این است که در هر نقطه‌ای از شهر لیون می‌توانید این جشنواره را مشاهده کنید. تاریخچه ی برگزاری این جشنواره به سال ۱۸۵۲ باز می‌گردد، زمانی که مردم این شهر برای نصب کردن مجسمه ی حضرت مریم به کلیسای شهر لیون آمده بودند، این مراسم به دلیل طغیان رودخانه کنسل شد ولی با فرا رسیدن شب و آرام شدن طغیان رودخانه، مردم شهر چراغ‌های خانه‌های خود را روشن کردند و به خیابان‌ها آمدند تا این مراسم را برگزار کنند. امروزه این جشنواره را می‌توان تقریباً جزء مهم‌ترین مراسماتی دانست که در شهر لیون فرانسه برگزار می‌شود. این جشنواره امروزه به قدری در قاره ی اروپا معروف است که بسیاری از افراد در سر تا سر دنیا با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه به این کشور سفر می‌کنند تا در این جشنواره فوق العاده زیبا شرکت کنند.

جشنواره نور لیون

جشنواره نور لیون

نمایشگاه غواصی فرانسه

با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه می توانید در نمایشگاه غواصی پاریس شرکت کنید و از آن دیدن کنید. غرفه های این نمایشگاه شامل غرفه های بیمه، موسسه آموزشی، هنرمند، انجمن و قایق می باشد که می توانید از هر یک از این غرفه ها دیدن کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست بیاورید. در این نمایشگاه همچنین غرفه های گردشگری و کشتی های تفریحی نیز قرار دارد که بیشتر جنبه ی گردشگری و تفریحی دارند. بسیاری از شرکت های گردشگری ایرانی پروازهایی به مقصد فرانسه و شرکت در این نمایشگاه را دارا هستند که می توانید با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه در این نمایشگاه ها و تورهای نمایشگاهی شرکت کنید.

نمایشگاه غواصی فرانسه

 

نمایشگاه لوازم آرایشی پاریس

یکی دیگر از نمایشگاه های فوق العاده ی کشور فرانسه که با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه می توانید از آن دیدن کنید نمایشگاه لوازم آرایشی شهر پاریس می باشد، این نمایشگاه می تواند مقصدی بسیار مناسب برای بانوان باشد چرا که کشور فرانسه یکی از قدرتمندترین کشورها در زمینه ی تولید لوازم آرایشی می باشد. در غرفه های این نمایشگاه می توانید بخش های مختلفی از تولید لوازم آرایشی را مشاهده کرده و در قسمت های مختلف آن با بخش هایی از قبیل تولیدکنندگان مواد اولیه ی لوازم آرایشی، تولیدکنندگان ابزار آلات مورد نیاز برای تولید لوازم آرایشی، دستگاه های نمونه سازی، مبارزه با لوازم آرایشی تقلبی، بسته بندی، زیبا سازی سطوح لوازم آرایشی و … آشنا شوید.

 نمایشگاه لوازم آرایشی پاریس

نمایشگاه لوازم آرایشی پاریس

نمایشگاه خودروهای کلاسیک فرانسه

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس یکی دیگر از نمایشگاه های فوق العاده ی کشور فرانسه می باشد که می توانید با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه از آن دیدن کنید. این نمایشگاه را بی شک می توان محبوب ترین نمایشگاه کشور فرانسه دانست چرا که سالانه افراد بسیار زیادی برای بازدید از این نمایشگاه اقدام به دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه می کنند. اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه ی بسیار زیادی به خودروهای کلاسیک دارید و دوست دارید که بیشتر با این خودروها آشنا شوید، می توانید اقدام به دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه کنید و در یکی از تورهای نمایشگاهی که به مقصد این نمایشگاه برگزار می شوند شرکت کنید.

نمایشگاه خودروهای کلاسیک فرانسه

نمایشگاه خودروهای کلاسیک فرانسه

نمایشگاه صنایع غذایی فرانسه

نمایشگاه صنایع غذایی فرانسه یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه های کشور فرانسه می باشد، این نمایشگاه هر ساله در تاریخ ۱۹ اکتبر الی ۲۳ اکتبر در کشور فرانسه برگزار می شود که می توانید با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه در آن شرکت کنید. در این نمایشگاه می توانید از غرفه های بسیار متنوعی که وجود دارد دیدن کرده و با صنایع غذایی کشور فرانسه بیشتر آشنا شوید. غرفه هایی که در این نمایشگاه وجود دارد عبارت اند از غرفه های تولیدات ارگانیک، فناوری های نو و جدید که در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند، روش های جدید برای بسته بندی مواد غذایی و موارد مشابهی که در صنایع غذایی کاربرد دارند.

نمایشگاه صنایع غذایی فرانسه

نمایشگاه صنایع غذایی فرانسه

نمایشگاه هنر فرانسه

نمایشگاه هنر فرانسه یکی دیگر از نمایشگاه های بسیار پرطرفدار در کشور فرانسه می باشد که سالانه مسافران بسیار زیادی از سر تا سر دنیا با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه در آن شرکت می کنند. این نمایشگاه معروف ترین و محبوب ترین نمایشگاه هنر در سراسر دنیا می باشد که فرصت بسیار خوبی برای هنرمندان است که از هنرهای جدید در تمامی عرصه های هنری آگاه شود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نمایشگاه این است که هنرمندان تازه کار می توانند از فعالیت های هنری خود در این نمایشگاه پرده برداری کنند و وارد دوره ی حرفه ای خود شوند. بسیاری از هنرمندان نوظهور امروزی از همین نمایشگاه فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده اند.

نمایشگاه هنر فرانسه

نمایشگاه هنر فرانسه

جشنواره بین المللی کمیک آنگولم فرانسه

یکی از نمایشگاه های فوق العاده ای که با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه می توانید در آن شرکت کنید، جشنواره بین المللی کمیک آنگولم می باشد. در این نمایشگاه هر ساله جایزه های متعددی به هنرمندان و شرکت کنندگان این جشنواره اهدا می شود که همین عامل باعث شده است که این نمایشگاه به یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه های کشور فرانسه تبدیل شود و بسیاری از افراد از تمامی دنیا علی الخصوص از ایران با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه در این جشنواره حضور پیدا کنند. از جمله جایزه هایی که در این نمایشگاه اهدا می شود می توان به مواردی از قبیل جایزه ی اثر هنری، جایزه بهترین آلبوم، بهترین کمیک تبلیغاتی، جایزه امید و … اشاره کرد.

جشنواره بین المللی کمیک آنگولم فرانسه

جشنواره بین المللی کمیک آنگولم فرانسه

مراحل دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه باید چندین مرحله را پشت سر بگذارید. در اولین مرحله برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه باید از طریق آژانس ها وقت سفارت این کشور را دریافت کنید که نحوه ی دریافت وقت سفارت در ادامه به شما آموزش داده خواهد شد. در مرحله ی بعدی باید مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه را که در سایت سفارت فرانسه آمده است و ما نیز در ادامه ی این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد، آماده کنید و در مرحله ی آخر در زمانی که مقرر شده است، به سفارت فرانسه مراجعه کنید و مدارک خود را تحویل سفارت دهید و فرم درخواست صدور ویزای نمایشگاهی فرانسه را نیز پر کنید تا بعد از مدتی بین ۳ الی ۵ هفته ویزای شما صادر شود.

مراحل دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

مراحل دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

اولین مدرکی که برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه مورد نیاز است، دعوت نامه نمایشگاهی فرانسه می باشد، مدارک دیگری که برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه مورد نیاز است عبارت اند از:

اصل شناسنامه به همراه ترجمه ی آن به زبان فرانسوی یا انگلیسی که نسخه ی ترجمه شده ی آن باید به مهر و امضای وزارت خارجه و دادگستری در آمده باشند تا هویت شما تأیید شود.

دومین مدرک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه، ۷ قطعه عکس با پس زمینه ی سفید می باشد که باید دارای سایز ۶ در ۴ بوده و صورت شما نیز به صورت کامل در آن نمایان باشد.

تمامی پاسپورت های قبلی و پاسپورت فعلی که دارای حداقل ۳ ماه اعتبار باشد.

یک کپی از تمامی ویزاهای قبلی که دریافت کرده اید. مدارک شغلی و مدارک ازدواج به همراه یک نسخه از ترجمه ی آن ها به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیز آخرین مدرک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه می باشد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

دعوت نامه نمایشگاهی فرانسه

همان طور که در قسمت های قبلی بیان شد، اولین مدرک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه دعوت نامه نمایشگاهی می باشد که باید از طریق یکی از نمایشگاه ها برای شما ارسال شود. از مهم ترین نکاتی که فرستنده ی دعوت نامه نمایشگاهی باید به آن توجه داشته باشد، این است که نباید فرستنده از اقوام فامیلی شما باشد و باید یک تأییدیه ی رسمی از سمت نمایشگاه در حال برگزاری داشته باشد. البته دریافت دعوت نامه نمایشگاهی به این منزله نیست که کار دریافت ویزای نمایشگاهی شما تمام شده است بلکه دریافت این دعوت نامه به منزله ی این است که شما می توانید اقدامات خود را برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه شروع کنید.

دعوت نامه نمایشگاهی فرانسه

دعوت نامه نمایشگاهی فرانسه

گرفتن وقت سفارت فرانسه

همان طور که گفته شد اولین اقدام شما برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه بعد از دریافت دعوتنامه نمایشگاهی فرانسه این است که باید وقت سفارت این کشور را در ایران دریافت کنید. برای دریافت وقت سفارت فرانسه بایداز طریق آژانس های گردشگری اقدام کنید. بعد از مدت کوتاهی وقت سفارت رزرو شده و  شما می توانید با تمامی مدارک خود که معمولاً بین ۳ الی ۶ روز طول می کشد، در زمان مقرر شده به سفارت فرانسه برای دریافت ویزای نمایشگاهی این کشور مراجعه کنید.

گرفتن وقت سفارت فرانسه

گرفتن وقت سفارت فرانسه

آدرس سفارت فرانسه در ایران

همان طور که گفته شد برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه باید به سفارت این کشور مراجعه کنید. آدرس سفارت این کشور در شهر تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۶۴-۶۶ واقع شده که می توانید برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه به این آدرس مراجعه کنید. همان طور که گفته شد یکی از اقدامات لازم برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه، گرفتن وقت سفارت فرانسه می باشد که برای این کار باید از طریق آژانس ها اقدام کنید،

آدرس سفارت فرانسه در ایران

آدرس سفارت فرانسه در ایران

 

نکات مهم برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

یکی از نکات مهم برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه این است که باید به یاد داشته باشید که تمامی مدارک شما باید کامل باشد و بعد از تکمیل مدارک باید به سفارت این کشور مراجعه کنید. نکته دیگر این است که تمامی مدارک شما باید دارای یک کپی نیز باشند، اگر مدارک شما به صورت ناقص باشند درخواست شما برای صدور ویزای نمایشگاهی فرانسه رد می شود و مراحل ثبت نام را دوباره باید انجام دهید. مدت زمان صدور ویزای نمایشگاهی فرانسه برای شما ممکن است بین دو هفته الی ۲۵ روز به طول بینجامد/ پس همواره به یاد داشته باشید که حداقل یک ماه قبل از شروع نمایشگاه مورد نظر اقدامات لازم برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه را انجام دهید. نکته ی آخر درباره ی ویزای نمایشگاهی فرانسه این است که برای دریافت این ویزا خود شما باید در محل صدور ویزا یعنی سفارت کشور فرانسه حضور داشته باشید تا بتوانید ویزای نمایشگاهی فرانسه را دریافت کنید و شخص دیگری نمی تواند به جای شما این ویزا را دریافت کند.

نکات مهم برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

نکات مهم برای دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

مدت زمان حضور در کشور فرانسه با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه

یکی از مهم ترین سؤالاتی که در زمینه ی ویزای نمایشگاهی فرانسه پرسیده می شود این است که با دریافت ویزای نمایشگاهی فرانسه تا چه مدت می توانیم در این کشور حضور داشته باشیم؟ برای پاسخ به این سؤال باید بدانید که شما می توانید حداکثر ۹۰ روز در کشور فرانسه حضور داشته باشید ولی برای این کار باید این مدت زمان در ویزای نمایشگاهی فرانسه که برای شما صادر می شود ثبت شود.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...

جمعیت بورگونی جمعیت بورگونی به دلیل وجود شالیزارهای فراوان و همچنین آب و هوای مناسب این ناحیه روز به روز رو به افزایش می باشد. جمعیت بورگونی از ۴۱۱ نفر ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۲ مهر ۱۳۹۷

آب و هوای پاریس اطلاع و آگاهی از وضعیت آب و هوای پاریس در ایام مختلف سال یکی از معیارها و فاکتورهای بسیار مهم جهت انتخاب زمان سفر به این ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۹ آبان ۱۳۹۷

درباره کن برای بازدید از دیدنی های کن لازم است که مناسب ترین زمان راهی این شهر شوید. درباره کن می توان گفت شهر کن را می توان یکی از ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!