به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

پارک های بوردو

پارک های بوردو

اگر می خواهید تجربه ی قدم زدن در یک مکان زیبا و سرسبز را داشته باشید، مطمئناً پارک های بوردو و تفریح در بوردو  یکی از مکان هایی است که ما به شما معرفی می کنیم. بوردو در فرانسه است و از شهرهای زیبایی است که با داشتن پارک های شگفت انگیز، گردشگران زیادی را جذب می کند. فضاهای سبزی که مناسب برای استراحت، گشت و گذار و پیک نیک به شمار می آید. در واقع از اصلی ترین و زیباترین پارک ها در فرانسه، پارک های بوردو هستند. در ادامه با بررسی بیشتر پارک های شگفت انگیز بوردو آن ها را به شما معرفی می کنیم.

بوردو، شهر پارک های عاشقانه

بوردو یکی از زیباترین شهرهای فرانسه است که در جنوب غربی این کشور واقع شده است. وجود تعداد زیادی پارک و آثار باستانی بی نظیر، آن را به یکی از آثار باستانی و گردشگری فرانسه تبدیل کرده است. پارک های شهر بوردو از معروف ترین جاذبه های گردشگری فرانسه به شمار می آیند. دیدن شهر تاریخی بوردو را با آثار تاریخی زیادی که دارد نمی توان در یک سفر خلاصه کرد. بنابراین اگر قصد دارید به بوردو بروید و پارک بوردو را از نزدیک ببینید، سفری مختصر را انتخاب نکنید چرا که زیبایی های این شهر و پارک هایش را تماماً مشاهده نمی کنید.

سفر به شهر بوردو را می توانید با کشتی و یا هواپیما انجام دهید. دلیل درج کشتی این بود که شهر بوردو یک شهر بندری است و به بندر گاه ماه نیز معروف است. به همین جهت با کشتی نیز می توانید سفر به این شهر را تجربه کنید. پارک های بوردو چهره ی شهر را تبدیل به شگفتانه ای جذاب کرده اند.

پارک های بوردو

پارک های بوردو

زیباترین پارک های بوردو

با سفر به فرانسه و شهر بوردو در می یابید که پارک های بوردو یکی از زیباترین پارک ها در سراسر جهان هستند. با اینکه از جاذبه های مصنوعی در این پارک ها بسیار استفاده شده، اما باز هم فضاهای سبز و بکری که دست نخورده اند وجود دارند تا به شما ارمغان لذت بردن از یک سفر هیجان انگیز به بوردو فرانسه را بدهند. قدمت برخی از پارک های بوردو به قرن ۱۸ میلادی و حتی پیش تر نیز بر می گردد. این تاریخی بودن پارک ها و وجود بناهای زیبای قدیمی در داخل پارک بوردو، تفریح در این پارک ها را هیجان انگیز تر کرده است.

زیباترین پارک های بوردو

زیباترین پارک های بوردو

بوتانیک، پارک سرسبز بوردو

جاردین بوتانیک یکی از سرسبز ترین باغ هایی است که به شکل پارک گیاه شناسی در معرض دید گردشگران قرار گرفته است. بوتانیک از جمله پارک های بوردو است که مسافران را حتی برای سفر های علمی نیز جذب می کند. با وجود اقلام گیاهان زیادی که وجود دارد این پارک به یکی از بزرگترین پارک های گیاه شناسی تبدیل شده است که مردم حتی می توانند برای تفریح و سرگرمی نیز به آنجا بروند. اخیراً امکانات گسترده تری را به آن اضافه کرده اند که جلوه و نمای شبیه پارک ها را به خود بگیرد. بازدید کنندگان می توانند برای پیاده روی، استراحت و یا تفریح آنجا را انتخاب نمایند. این پارک در اوایل قرن بیستم تأسیس شده است و حالا دیگر یکی از بزرگترین پارک های شهر بوردو به شمار می آید که پذیرای گردشگران است.

بوتانیک، پارک سرسبز بوردو

بوتانیک، پارک سرسبز بوردو

پارک بوردلایز، جذاب ترین پارک بوردو

بوردلایز هیجان برانگیز ترین پارک بوردو است که دارای وسایل و ابزار سرگرمی مختلفی است. علاوه بر وسایل سرگرم کننده این پارک دارای گونه های گیاهی بی شمار و جانداران و پرندگان کم یابی است که گردشگران را حیرت زده کرده است. جاذبه های زیادی در پارک های بوردو است اما پارک بوردلایز از جمله پارک های بوردو دارای شگفتی های بسیاری برای افراد مختلف است و حتی برای کودکان نیز سرگرمی های ویژه ای از جمله قطار های متحرک زیبا، چرخ و فلک های بزرگ می باشد. بنابراین با تفریح و گردش در پارک بوردلایز بوردو تجربه ای متفاوت را از سفر به بوردو فرانسه خواهید داشت. توصیه ی ما این است که حتماً از پارک بوردلایز دیدن کنید و خاطرات خوشی را با شگفتی هایی که در این پارک وجود دارند رقم بزنید.

پارک بوردلایز، جذاب ترین پارک بوردو

پارک بوردلایز، جذاب ترین پارک بوردو

پارک ها ی بزرگ و عمومی بوردو

در نزدیکی مرکز شهر، مجموعه ای بزرگ از پارک های بوردو وجود دارد که با عنوان پارک عمومی بوردو برای مردم شناخته شده است. گردشگران از دیدن پارک هایی پشت سر هم و متوالی حیرت زده می شوند اما یکی از زیبایی هایی که در نگاه اول به دید گردشگران می خورد این پارک عمومی است. پارک عمومی شهر در قرن هجدهم ساخته شد و پس از آن در طی انقلاب فرانسه نابود گشت. با این وجود پس از آن و در زمان آبادانی و بازسازی شهر به سبک انگلیسی ها بازسازی شد. دریاچه ی زیبا و دل انگیزی که وسط این پارک قرار دارد آن را به جایی دلپذیر برای گردشگران و افراد مختلف تبدیل کرده است. تصور کنید در تعطیلاتی که پیش رو دارید مقصدتان را فرانسه و شهر بوردو انتخاب کنید. آنچه را که از سفری رویایی می خواهید، تجربه خواهید کرد.

پارک ها ی بزرگ و عمومی بوردو

پارک ها ی بزرگ و عمومی بوردو

پارک گامبتا در مرکز شهر بوردو

پارک گامبتا، یکی از کوچک ترین پارک هاک بوردو است که در مرکز شهر قرار دارد. در میان شلوغی و سر و صدایی که در شهر وجود دارد این پارک گوشه ای دنج برای استراحت کردن است.  از آن جایی پارک های بوردو در عین زیبایی و بزرگی وجود دارند، بعضی از مردم به این فکر می کنند که شاید پارک های کوچک زیاد به چشم نیایند، اما همان طور که قبلاً ذکر شد، در اکثر پارک های بوردو آثار و بنای تاریخی ای وجود دارد که مسافران را جذب کند. بوردو دارای ده ها پارک است که نمایی زیبا را به شهر داده اند. در واقع پارک های بوردو جزء شناسنامه ی این شهر زیبا قلمداد می شوند و بیشتر مردم بوردو را با پارک ها و آثار تاریخی زیبای موجود در آن ها می شناسند.

تحلیلی مختصر بر جاذبه ها و پارک های بوردو

تاریخ غنی ای که شهر بوردو دارد آن را به شهری خاص در فرانسه تبدیل کرده است. طی چند سال اخیر که بازسازی پارک ها به شکل ویژه تری انجام شده، ترکیب مدرن بودن و باستانی بودن را به خود گرفته است. ترکیبی فوق العاده در پارک های بوردو که چشم هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کند. شاید یکی از برجسته ترین جاذبه هایی که در شهر بوردو وجود داشته باشد همین پارک ها باشند. حفظ قدمت و آثار باستانی که در پارک های بوردو وجود دارد در کنار امکانات بی نظیری که در آن ها مستقر کرده اند، بوردو را به شهری که در آثار باستانی جهان ثبت شده، بدل کرده است. با این وجود اگر می خواهید از تعطیلاتی که پیش رو دارید لذت ببرید و سفری رویایی را تجربه کنید حتماً به بندرگاه ماه یا همان شهر بوردو سفری داشته باشید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فرانسه ، وقت سفارت فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۱۴ آبان ۱۳۹۷

هتل های نیس با سفر به نیس فرانسه باید برای اقامت به فکر محلی مناسب باشید. هتل های نیس با امکانات و خدمات متنوعی که ارائه می دهند اقامتی دلنشین ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

بهترین زمان سفر به بوردو سفر به بوردو به طور حتم سالانه یکی از مقاصد بسیاری از گردشگران سراسر دنیا می باشد زیرا این شهر رویایی فرانسه دارای تعداد زیادی ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۱ مهر ۱۳۹۷

دین مردم فرانسه در بعضی از کشور های دنیا امروز دین های متفاوت و مختلفی وجود دارد که کشور فرانسه یکی از این کشورها است و در این کشور دین ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!